Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez a hatalmas...

Mi lehetett ez a hatalmas görcsös fájdalom?

Figyelt kérdés
Vasárnap, tehát pont 1 hete nem kezdtem el az újabb levèl fogamzásgátlò tabletta szedèsèt. Egèsz hèten èrzèkeny volt a petefèszkemnèl, együttlètnèl a mèhszáj is. Ma kb egy òrája a semmiből brutális alhasi görcseim voltak, esküszom úgy fájt, mint mikor beindult a fiammal a vajudás, s már a gèp is jelezte. Nagyon fájt, tènyleg, össze voltam kuporogva! Aztán lecsillapodott, de most is èrzem, szúr, ha leülök is fáj az alhasam Mi törtènik velem? Nem vèrzek. Hìvjam fel a dokit holnap?
2023. ápr. 2. 23:00
 1/4 anonim válasza:
30%
Igen hivd fel mert ez egyaltalan nem normalis:)
2023. ápr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
De megjött az előző levél abbahagyása óta?
2023. ápr. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megvolt igen a tablettaszedèsi szünetben...Fogalmam sincs mi volt, most már elmúlt. Volt már úgy anno, hogy fájt a peteèrès, de ez nagyon erősen fájt..
2023. ápr. 3. 06:26
 4/4 anonim válasza:
Orvos azonnal. Nem is értem miért nem ez jut eszükbe az embereknek először, ha valami rendellenesen fáj. Ne várd meg, míg komolyabb bajod lesz.
2023. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!