Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dienille fogamzásgátlót...

Dienille fogamzásgátlót szedők! Van aki dohányzik? A betegtájékoztató papír nagyon ellenzi a dohányzást. Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Én dohányzom, bár nem vagyok igazi erős dohányos, de a cigi az cigi. Le kell szoknom róla mindenképpen? Csak olyanok írjanak, akik szednek ilyet, cigi utálók ne szólogassanak be!
2010. okt. 8. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A trombózis kockázatát növeli, méghozzá elég erőteljesen. Tök mindegy, hogy más kapott-e tőle így trombózist, vagy nem, az nem befolyásolja azt, hogy te kapsz-e. (Lehet 20 ember beírja, hogy semmi baja nem lett, te meg trombózist kapsz). Ha szeretnéd csökkenteni a kockázatot, akkor tedd le a cigit (vagy a fogamzásgátlót).


Családban egyébként előfordult trombózis?

2010. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla.

Visszér viszont igen. Én meg örököltem a hajlamot. És ráadásul gyárban dolgozok. 12 óra állómunka. Hajszálereim már látszanak elég rendesen.

2010. okt. 8. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz, én egyiket sem csinálnám a helyedben, nemhogy mindkettőt, de te tudod hogy mit csinálsz magaddal...
2010. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ilyen esetben én sem erőltetném egyiket sem, főleg nem a kettőt együtt. De a te dolgod, nem akarok beleszólni:)
2010. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne csináljam a munkát? Szerintetek azért csinálom, mert annyira imádok 12 órákat állni két műszakban?
2010. okt. 13. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt senki nem a munkára célzott:) hanem a tabira meg a cigire.
2010. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a munkára gondoltam. Hanem a cigire és a tabira.
2010. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!