Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeelről mi a véleményetek...

Lactofeelről mi a véleményetek? Bakteriális vaginózisra használnám.

Figyelt kérdés
Nektek bejött?

2023. ápr. 13. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,az egyik legjobb szerintem.
2023. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Praktikus a használata, legalábbis ami a felhelyezést illeti. Viszont belőlem nap közben folyamatosan kijön, így tisztasági mindenképp kell mellé.

Az én orvosom azt mondta, hogy egy másikkal felváltva használjam (a másik kapszulában lévő por), és mellé szájon át szedhető formában is alkalmazzak valamit, például Molliot.

2023. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Jó készítmény de annyira vizes állagú, 2 perccel a használat után már folyik minden irányba. A tubusát nincs időm kidobni. Nekem jobban bejön a vitagyn c ami krémesebb állagú.
2023. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3!


Ezért kell lefekvés előtt feltenni, és igen, a gél állagnak sajnos ez a hátránya. Én utána már nem mocorgok, bekészítek egy kis szemetest, és kézfertőtlenítőt, majd alszom is. 😅 Persze reggelre tele van vele a tisztasági, de legalább kimossa a rossz bacikat. 😃

2023. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem végül is nem mulasztotta el a problémát sajnos.
2023. máj. 24. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!