Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Mit tegyek?

Késik a menstruációm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menstruációm, a párommal egy ideje nem feküdtünk le, úgyhogy a terhesség nem lehetséges. “Mindjárt megjön” érzésem van, de sehol semmi. Tavaly szeptemberben késett utoljára (azóta 1-2 nap különbséggel pontosan jött), akkor mindent bevetettem. Tornáztam, bort ittam, forró fürdőt vettem stb., és lehet ennek köszönhetően vagy nem, de megjött. Most is kipróbáltam ezeket, de sajnos nem segítenek. Mi tévő lehetnék?

2023. ápr. 14. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ha néha késik pár napot, valószínűleg nincs semmi baj és még fog jönni hamarosan
2023. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párszor már bevált, hogy az esedékes nap(ok)on szexeltem a férjemmel, az meghozta.
2023. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is lehetsz terhes ha az utolso menstruacio elott v utan sexeltel

Mindenkepp csinaltass tesztet

2023. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sok hónapja nem feküdtem le senkivel. Valami más okozhatja a késést. Már aggódom, hogy akármit teszek úgyse jön meg.
2023. ápr. 14. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem stresszeltél sokat mostanság? Nem történt valami változás az életedben? Én még mindig amondó vagyok hogy nincs semmi baj, mindenkivel megesik hogy késik pár napot
2023. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem történt változás az életemben, viszont én már alapból eléggé izgulós, stresszesebb típus vagyok. Van egy szív problémám, nem súlyos, de az idegeskedés szokott fájdalmakat kiváltani, és az utóbbi hetekben picit gyakrabban éreztem ezeket a szív fájdalmakat. Meglehet a menstruáció késését is a mindennapos idegeskedés (sokszor apróságok miatt) váltja ki? A szomorkodás és rossz hangulat is hozzájárulhat ezekhez a mensis késésekhez?
2023. ápr. 14. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor lehetséges :( velem ugyanez a helyzet, nagyon stresszelős, szorongós vagyok, az is nagy hatással van a mensire
2023. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Jó kapcsolat lehet ahol több hónapja nem volt szex....
2023. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8, nem tudhatod mi áll a háttérben, semmit nem tudsz róla. Egy kapcsolat nem csak a szexről szól, fontos de nem attól lesz igazi.
2023. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!