Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyászhoz járok,...

Magán nőgyógyászhoz járok, muszáj mindig ugyanahhoz menni?

Figyelt kérdés
Kifejtem a kérdést, mert röviden nehéz volt jól megfogalmazni. Szóval magán nőgyógyászhoz járok, ezen a helyen többen is rendelnek. HPV fertőzésem van és miómám, ezekkel járok időnként ellenőrzésre. Hogy szokott lenni ilyen helyeken, ti mindig ugyanahhoz az emberhez kértek időpontot, vagy ahhoz aki épp szabad? Azért merült fel bennem a kérdés, mert én ugyanahhoz szoktam kérni időpontot (3x voltam még csak nála), de múltkor megkérdezte az asszisztens, hogy mért hozzá kérek időpontot. Nem fejtette ki a dolgot, én meg csak utána gondolkodtam, hogy lehet, hogy ahhoz szoktak adni időpontot, aki épp szabad, és nem kell ugyanahhoz ragaszkodnom? Először járok ilyen helyre, ahol többen is rendelnek, azért nem vagyok képben teljesen.. szerintetek?
2023. ápr. 18. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem jártam, viszont furcsa a nőtől a kérdés. Ott lent matatni pláne kényes, teljesen érthető, ha már valaki bevált, megbízol benne, elégedett vagy vele, akkor nem össze-vissza kérsz boldog-boldogtalanhoz időpontot, hanem egy emberrel viszed végig.
2023. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért (is) jár az ember magánhoz, hogy mindig ugyanahhoz menjen. Én mondjuk még a rendelőintézetben is mindig ugyanahhoz kérek időpontot. Egyszer a helyszínen derült ki, hogy nincs ott, és helyettesítés volt. Meg is kérdezték, hogy így is akarom-e a vizsgálatot, vagy szeretnék-e inkább akkor jönni, amikor a szokásos orvosom van.
2023. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzö írta, azért járunk magán orvoshoz mert őt lényegébe te választod, ahhoz mész akihez te akarsz.

Eleve jobb ha mindig ugyanaz vizsgál, hisz ő már tudja mire kezelt, volt-e terhességed stb.

Szóval nyugodtan kérheted ugyanazt ha meg vagy vele elégedve.

2023. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat
2023. ápr. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!