Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járhatok mindig ugyanahhoz a...

Járhatok mindig ugyanahhoz a nőgyógyászhoz, akkor is ha nem fogadom fel saját orvosnak? Körülbelül mennyibe kerülnek a terhesség során a különböző vizsgálatok? Adtatok vagy terveztek adni a szülés után hálapénzt? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha az sztkba mész, akkor ingyen van, 12. héten lehet kérni fizetős vizsgálatokat, az egyik 12, a másik 20e. Tavaly nekem legalábbis annyi volt. Én a 12e-t kértem mert semmi kockázati tényezőnk nem volt. A végén csak akkor "kell" pénzt adni, ha felfogadod. Ha nem, akkor meg meglátod, de akkor sem kell. Csak ha úgy érzed. Ügyeletesnek ha nagyon elégedett voltam én 30-40et adnék, de ez teljesen tőled függ.

Járhatsz persze mindig ugyan ahhoz, mindig arra a napra kérsz időpontot mikor ő rendel :)

2017. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez egy kicsit bonyolult.

Mert ha én nem fogadom meg a dokit akihez amúgy járok magánba akkor nem szülhetek ott abban a kórházban ahol ő van mert helyileg nem oda tartozom.

De ha ez nem lenne akkor sztem miért is ne lehetne? Bár valahogy azért ha az egész terhesgondozast nála csinalod lehet evidensnek gondolja majd, h nála szülsz.

Ha sztk alapon mész akkor meg nem. Valóban. Akkorra kérsz időpontot amikor ő rendel.

Az pedig ingyenes.

Amúgy magánba változó. Én spec 10ezret fizetek alkalmanként. 4hetente járok.

Ezen kívül én most csináltattam meg a down kor vizsgálatot. Ez 17ezer ft volt.

Lesz a 19.héten, 30 és 38.héten. Nem kötelező. De ém megyek. Ez 11-12 ezer ft.

A szülés 120ezer.

Kb ennyi:)

2017. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Járhatsz, de nem várhatod el tőle, hogy ő vezesse le a szulesedet, ha erre nem kerted fel.

Nekem havi 12e volt.

Adtam, igen. 120e

2017. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is ebben a dilemmaban vagyok, nem a magandokimnal akarok szulni de hozza jarok terhesgondozasra.

Nekem 11 ezer egy uh/terhesgondozas

35 ezer lesz a kombinalt teszt a 12.heten, azaz jovoheten.

Meg nem tudom, hogy fogadok vagy csak beesek zgyeletre.. kiderul majd :)


11+5 hkm

2017. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sztk-ba járok, és az a doki "vett magához", akihez elsőre kerültem. Nálunk az a rendszer, hogy előre adnak időpontot a terhesgondozásra, így ő mindig akkorra ad nekem, amikor ő rendel. Felfogadni nem akarom, jó lesz nekem az ügyletes is, ha rákérdezne fogom neki mondani. Ha a szülénél lévő ügyeletessel elégedett leszek, vagy különösen figyelmes lesz, akkor adok majd valamennyit, amúgy szülésznőt tervezek csak fogadni.
2017. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!