Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olykor vérzek pisilés után...

Olykor vérzek pisilés után meg ha párommal vagyok, semmit nem adott rá az orvos, mi ez?

Figyelt kérdés

Nos, egy hónapja vagy másfél hónapja jött elő. Van hogy a hüvelyemből vagy a hugycsövemből, nem tudom honnan vér szivárog vizelés után. Olyankor az is előfordul, hogy iszonyatosan fáj a hüvelyem meg az alhasamnál is érzek fájdalmat. Anno nőgyógyász adott rá nekem valamit, de nem múlt el. Voltam újra kiiratni a fogamzásgátlóm, mondta, hogy a fogamzásgátlótól hajlamos vagyok a gyulladásokra. Nem Adott rá semmit a futlók képű barma, és ez pedig szörnyű!! Már diétán vagyok, olvastam, hogy cukros dolgokat nem kéne enni mert elősegítheti az ilyeneket, meg hogy az élőflórás joghurtok meg az ilyenek jót tesznek a hüvely PH-jának. ezt gomba ellen próbálom mert mióta szedem a Sensonette-t, azóta erre is hajlamos lettem. MIT LEHET TENNI EZ A GYULLADÁS ELLEN?? Párom ha behatol egyszerűen beleőrülök a fájdalomba, folytonos gyulladásban van a hüvelyem. Bármilyen módszer, diéta, akármi tanács ötlet jöhet!! Kérlek segítsetek, már nagyon meg vagyok ijedve...

18/L


2010. okt. 8. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán meg kellene nézetned magad egy másik orvossal. Nekem ez lenne kézenfekvő és nem tanácsokat hallgatni és kipróbálni - esetleg- hülyeségeket.
2010. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Menj el másik orvoshoz, ez igen is komoly dolog.

Ha teheted akkor inkább maszek rendelésre menj.

Igaz, hogy sokat kell érte fizetni,de legalább rendesen kivzsgálnak a pénzedért cserébe.

Még mielött valaki megjegyezné, hogy Ö bezzeg fizetett és nem kapott megfelelö ellátást,leirom, hogy jó esetben és az esetek több mint felében kivizsgálnak.

2010. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Urológusnál voltál már?

A véres vizelet a hólyag gyulladását jelzi és pisilés közben csiphet,fájhat.

Ha csak pisiléskor van,akkor az a húgyvezetékből jön nem a hüvelyből.

2010. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én orvost váltanék ha a tüneteid ellenére nem írt fel másféle tablettát. Amíg nem lesz jobb, szüneteltesd a szexet mert csak kínlódtok.
2010. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg az kellene,hogy meglátogass egy másik dokit,aki kenetet vesz és alaposan megvizsgál. Helyedben akár magánrendelésre is mennék,ha csak úgy hajlandóak foglalkozni veled rendesen,azt a pár ezret megéri az egészséged.
2010. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nagyim már így is sok pénzt kiadott gyógyszerekre és nem szeretném lehúzni jobban anyagilag mert munkám még nincsen ő meg nyugdíjas.
2010. okt. 8. 22:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Es a baratod, parod? Neki nem erdeke, hogy meggyogyulj? Nem tudom elkepzelni, hogy ilyen helyzetben a parom inkabb hagyna szenvedni.

Sot! Foleg, ha nem elvezem a szexet, talan azt sem akarna addig, amig nem leszek rendben.


(bocsi az ekezet nelkulisegert)

2010. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a megye egyik legjobb nőgyógyásza 5000-ért fogad magánrendelésen,az nem akkora lehúzás,amúgy tényleg beszállhat a dologba a barátod is,több köze van hozzá,mint nagymamádnak :D
2010. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg nem gomba, teljesen feleslegesen szeded ellene a gyógyszert. Ki kell vizsgálni pontosan mi okozza. Lehet hüvelyi vagy hugyúti fertőzés. Keress egy másik orvost mindenképpen.
2010. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A maszek dokiknak általában van korházi rendelésük is.

Nem muszály a lakóhelyed szerinti orvoshoz menni.

Szabad orvosválasztás van.

Csak be kell jelentekezdned , adnak idöpontot és már mehetsz is.

nem kell fizetned egy vasat sem.

Csak azért mondtuk a magán dokit mert , ha fizetsz több figyelmet és szakértelmet kapsz.

Ezzel tényleg nem szabad játszani.

Érdeklödj, hogy felétek ki a legjobb doki,kit ajánlanak és menj el hozzá.

2010. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!