Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy időnként nagyon...

Lehet, hogy időnként nagyon erős a menstruációm szaga?

Figyelt kérdés

A mostani menstruációmat nagyon erős vérszagúnak érzem. Reggel fürödtem le, mire beértem munkába már éreztem magamon.

Ma még csak tampont használtam, így nem értem, miért van szaga :( Ilyenkor vajon mások is érzik, vagy csak én? :(


2023. ápr. 21. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Más nem érzi, ne aggódj.
2023. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Saját tapasztalat az, hogy a táplálkozás nagyban befolyásolja azt, hogy milyen a szaga.


Amikor sok húst, tojást eszik valaki, akkor lehet, hogy amiatt.


Érdemes inkább sok salátát, zöldséget, gyümölcsöt enni és tiszta vizet inni.


És lehet használni intimkehely nevű eszközt tampon és betét helyett. Megéri utánaolvasni, aztán kipróbálni.

2023. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kelyhet ismerem.
2023. ápr. 21. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A bomló vére senkinek sem illatos, nem kell szagolgatni és nem zavaró.
2023. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Nekem bizonyos kajákat nem szabad enni. Amikor tartom az előírt étrendet, akkor egyáltalán nincs szaga a menstruációs váladéknak.

Ha egy évben egyszer belefutottam, hogy pl ettem húst, tojást, stb, akkor érezhetően, érzékelhetően lett szaga.

Ugyanígy van az izzadással is. Dezodort sem kell használnom, annyira ki van tisztulva a test. De ha húst, tojást ettem, az is "szagos" lett.

Talán nehéz ezt elhinni, aki nem próbálta hosszú távon. Legalábbis a lepontozás ezt mutatja.

Igaz, nagyon szigorú étrendet tartok.

És nagyon bevált nekem a kehely, tényleg ajánlom. Sok pozitívuma van.

2023. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!