Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha vízi programra kell mennem,...

Ha vízi programra kell mennem, de nem vagyok biztos benne, hogy megjön-e aznap, akkor nem használhatok tampont? Más lányoknak is ilyen problémás a dolog?

Figyelt kérdés

Igazából ez egy rendszeres problémám, és nem tudom, hogy csak én vagyok-e ilyen béna. Nem napra pontos a menzeszem. Néha 26 napra jön meg, máskor 28 de 30 is előfordult már. A nőgyógyászok szerint ez még belefér. PCOS-em sincs, vizsgálták. Nem vagyok biztos benne, hogy aznap fog-e megjönni, amikor vízi sportos programot tervezünk vagy csak 1-2 nappal később. Tampont tudtommal akkor lehet használni, ha már megvan. (De nekem a kivétel amúgy is fájdalmas szokott lenni, meg nem szeretem igazán a tampont.) Ti mit csináltok abban a helyzetben, amikor úgy gondoljátok, hogy aznap fog megjönni, de lehet, hogy csak másnap?


Többször előfordult már, hogy nem vettem részt vizes sport programban emiatt, aztán tök fölösleges hagytam ki, mert nem is jött meg aznap, és feleslegesen maradtam ki belőle.


Csak én vagyok ennyire béna? Nem szedek fogamzásgátlót, de másképp ezt nem is lehetne megoldani?



2023. ápr. 23. 13:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott ilyen lenni a tamponnal.. Simán beteszem ilyen esetben és kész..
2023. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Evezés. Egyszerűen nem nagyon van hol kiszállni sok esetben.
2023. máj. 23. 23:59
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
Az evezés csak akkor vízi program, ha béna vagy, amúgy száraz maradsz :D
2023. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
Tedd be előre a tampont.
2023. máj. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem, mert egy hosszú evezőtúrán tök sokszor kiszálltok fürdeni, hajót átemelni, ilyenek.
2023. jún. 8. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!