Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőknél az arc túlzott szőrösöd...

Nőknél az arc túlzott szőrösödésére van megoldás?

Figyelt kérdés

Olyan nők válaszára lennék kíváncsi akiknek bármilyen okból, pl. egészségügyi okbol vastagabb erősebb szőrszálak voltak az arcán, de orvos segitségével sikerült helyrehozni. Lehetséges az ilyen? Vagy ha azok a szálak egyszer kinőttek akkor már nincs mit tenni?

Köszönöm előre is.



2023. ápr. 26. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ösztrogén túlsúly, progeszteron hiány alapvetően. A progi pótolható. Fordulj endokrinológushoz, ill. nőgyógyászhoz. Más problémát is okozhat ugyanez: elhízás, erős vérzés, szóval mindenképp érdemes foglalkozni vele.
2023. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Zsilett
2023. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyantát próbáltad? Csak a gyógyszerektől nem fog elmúlni, mert ott a szőrtüsző már komolyabban aktiválódott.


Másrészt nem teljesen biztos hogy hormonproblémáról van szó. Nem teszel ki képet?

2023. ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mindenképp szeretnék kivizsgálást, de a háziorvos nem túl segítőkész ilyenekben, semmit nem vesz komolyan.

gyantázni nem tudom, mert "hálistennek" nem az összes szőrszál vastag és fekete, viszont az államon ahol igen, ott nem tudom mennyire szedné ki.. képet nem szeretnék, de egyébként sem látszana mert csipesszel szedegetem folyamatosan :)

Köszönöm, a kérdés erre irányult főképp, hogy gyógyszertől esetleg elmúlhat e majd..

2023. ápr. 27. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!