Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet akkor most kell...

Betétet akkor most kell cserélni minden pisilésnél, vagy nem fontos?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert eltérő véleményeket olvastam. Írják egyszer azt, hogy csak 4-5 óránként kell ha már tele van.

Valaki meg azt írja hogy mindig ki kell cserélni a betétet ha pisilni megyek, akár mennyi is van benne.

Most akkor melyik a helyes? Tényleg ki kell cserélni? Ha sűrűn járok pisilni, akkor akár 10x is egy nap?



2023. ápr. 27. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudom, a tampont kell minden wczésnél cserélni, mert a zsinórra bármi rákerülhet közben.
2023. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
#1 "Nem hallottam még olyat senkitől se ,hogy pisilés után betét csere." -> egy csak nőknek szóló zárt Facebook csoportban írta már valaki hogy minden alkalommal cserél ha elmegy vécére, mert neki így kényelmes. (Azért írtam ezt meg így hogy nem itt a gyakorin írta valami unatkozó pasi hanem egy nagyon is igazinak tűnő női profil volt.) De teszem hozzá meglepődtem előtte még én se találkoztam ilyennel. Én is csak akkor szoktam ha már nem kényelmes, túl rég óta bent van. Fordítva viszont stimmel betét cserénél pisilek is mindig ha már egyszer úgyis kimentem a mosdóba :D
2023. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 erogeen ***** válasza:
19%

8. fiú vagyok.

Azért nem érthető a kérdés, mert egy ember nem jár olyan gyakran pisilni, mint amilyen gyakorisággal elvileg cserélni kell a betétet. (gondolom..)

2023. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 vagyok és rosszul gondolod 😅 ha megjön sokkal gyakrabban kell pisilned főleg az első napokban
2023. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!