Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Március vége óta nagyon...

Március vége óta nagyon hullik a hajam. Mitől?

Figyelt kérdés
Eddig is hullott de nem ennyire, sampont váltottam márciusban, lehet attól van?

2023. ápr. 28. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hm...milyen sampont használsz azóta? Vagy esetleg ami még jó lehet, az valamilyen hajerősítő tabletta.
2023. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem covidos hajhullásom volt; sokat segített a Varga-hajsampon és a Varga-hajcsepp. Hátha nektek is. Dm-ben biztosan kapható.
2023. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ezt akartam írni. Varga vagy Dr Immun hajhullás elleni csepp. Kicsi de hatásos, legalább hármat érdemes belőle venni. Én egész fejbőrre használom heti 3-4 alkalommal, mindig nő kis hajam tőle.

Azért is érdemes ilyenkor a turbó a hajnak mert önmagától nem biztos higy vissza fog nőni. Nem ár ha segítesz valamivel. Hajvitamint is lehet pluszban.

2023. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Covid után 2-3 hónapig nekem is elment a hajam fele, nagyon hullott, szeléniumot szedtem, egy idő után leállt a hajhullás.
2023. ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!