Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betétet használtok az...

Milyen betétet használtok az első napokban?

Figyelt kérdés

Milyen márka, milyen nagyságú, hány cseppes?


Vannak pl. A penny-s betétek. A sima az bejön, de a lila, ami elvileg erösebb,.nagyobb, az első napokban nem ér semmit.

Kb óránként cserélhetem a nadrágokat is :(

Van a libresse-nek is egy gosszabb fajtája, de azon összesen 4 szárny van, amit nem tudok értelmezni. Próbáltam többször valahogy felhelyezni, de értelme nem sok van.


Nekem az always éjszakai kell az első 2 nap, nappal is. De nagyon drágák lettek.

Azokkal is néha megtörténik a baj..

Érdekes, hogy vagy elöl ázik át, vagy hátul, vagy a betét szárnyába megy minden (bocs a részletekért).



2023. ápr. 30. 13:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is az always éjszakait használom nappal is. Amíg Ausztriában éltem, tudtam venni ezt a vastag fajta éjszakait, ez volt a legjobb! Itthon még nem láttam ilyet sajnos.


[link]

2023. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Libresse-nek is van olyan éjszakai betétje, ami nem 4 szárnyas, csak a szokásos 2. Azt is szoktam használni meg a Naturellának szintén az éjszakai betétjét. Nem tudom pontosan mi a nevük, de mindkettőnek lila csomagolása van. Ha érdekel pontosan, megnézhetem, szerintem van is belőlük itthon. Valamivel olcsóbbak az Always-nél, hatásra meg kb. ugyanolyan, nekem bejöttek. Az első 1-2 nap elég erős a vérzésem, sima nappali akkor kevés. Utána 1-2 napig nappaliból az extrát használom és utána váltok a sima normálra.
2023. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, olyat is szoktam, hogy 2 betétet teszek be, egy éjszakait normál irányban, és egy kisebb betétet meg hátul keresztbe (ahol a szárnyaknál kifolyna). De ez nyilván csak itthon működik, így azért nem mennék ki az utcára. :D De itthon remekül bevált.
2023. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tiszta szégyen, hogy egy márkásabb betét darabja már több, mint 100-130 ft-ra jön ki. Az árak mennek fel, a csomagok mennek össze.


A penny-s volt olyan, hogy éjjeli, bontottam ki boldogan, milyen olcsó volt. Hát amikor megláttam, tudtam, hogy kb semmit nem ér az első 2 nap. Akkor ne irják rá, hogy erős. :(

2023. ápr. 30. 14:08
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
#4 Hát erre sajnos csak annyit tudok mondani, hogy nem kell a fideszre szavazni. Aki nem látja át a kettő között az összefüggést, az kérdezzen, vagy nézzen utána személyesen.
2023. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Always éjszakai a kedvenc, semmi más.


Kérdező, esetleg próbálj ki még másfajtákat, főleg sajátmárkásokat, pl. Jessa, Facelle, stb. Az pedig, hogy hol ázik át, attól is függ, hogy milyen testhelyzetben vagy. Ha fekszel akkor ázhat hátul, ha ülsz akkor oldalt, stb. Gyakrabban kell cserélni, sajnos van ilyen.

Vagy ha minden kötél szakad, akkor Tena, van itt egy felhasználó aki rendszeresen írja h neki csak az jó. Vagy használj betét mellé még tampont is vagy kelyhet.


Az #1-es által írt Always "maxi" betétet nem forgalmazzák itthon, már kb. 10 éve kivezették, de Libresse-ből van ilyen hagyományos vastagabb fajta is meg tán Naturellából is.

2023. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Alwaysből a sima és a platinum az erősebb napokra. A többire jó a libresse vagy alwaysből a sensitive. És lehet hogy nem is azzal van a baj hogy mennyi "fér bele" a betétbe hanem hogy nem szívja be elég gyorsan. Tapasztalat :/ Azért a sima és a platinum megy csak erősebb napokra nekem. Hiába kényelmesebbek ezek a pamutosak lassabban szívják be és ha egyszerre vérzel többet akkor ki tud folyni mielőtt beszívná hiába nincs tele.
2023. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nahát, ilyenre nem is gondoltam, pedig nem ma kezdtem :)

Dühitő, hogy úgy csinálnak meg egy betétet, hogy alig szivja be.

Most megnéztem amúgy a penny-s extra betétet, rá van irva, hogy hosszú, blablabla. Összehasonlitottam az alwayssel, hát jó pár centi különbség van.


Egyes országokban ingyen jár a betét, nálunk meg emelkedik, mert ugye muszáj..

Én olyan vagyok, hogy előtte 1-2 nappal már hányingerem van, meg fura a hasam. Inkább berakok egy betétet. És persze semmi. Alig van egy csomagban és pazarlom. Jó, erről a szervezetem tehet, nem a gyártó, meg az árak :)

2023. ápr. 30. 20:05
 9/21 anonim ***** válasza:

"Inkább berakok egy betétet. És persze semmi. Alig van egy csomagban és pazarlom".



Kérdező, de amíg nem jön meg miért nem csak tisztasági betétet használsz? Azért pár óránként csak el tudsz jutni mosdóba ha megjönne, nem?

2023. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egyébként képen belinkelve meg tudod mutatni a hossz különbséget a penny-s és az always betét között?

Kíváncsi lennék mennyiben tér el. :)

2023. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!