Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betétet használtok az...

Milyen betétet használtok az első napokban?

Figyelt kérdés

Milyen márka, milyen nagyságú, hány cseppes?


Vannak pl. A penny-s betétek. A sima az bejön, de a lila, ami elvileg erösebb,.nagyobb, az első napokban nem ér semmit.

Kb óránként cserélhetem a nadrágokat is :(

Van a libresse-nek is egy gosszabb fajtája, de azon összesen 4 szárny van, amit nem tudok értelmezni. Próbáltam többször valahogy felhelyezni, de értelme nem sok van.


Nekem az always éjszakai kell az első 2 nap, nappal is. De nagyon drágák lettek.

Azokkal is néha megtörténik a baj..

Érdekes, hogy vagy elöl ázik át, vagy hátul, vagy a betét szárnyába megy minden (bocs a részletekért).



2023. ápr. 30. 13:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9-es: volt már olyan, hogy éjjel jött meg és reggelre szó szerint az egész ágy, lepedő, paplan, minden cuccos lett, fuujjj már..


10-es: lefotózom, de hova töltsem fel? :)

2023. ápr. 30. 21:02
 12/21 anonim ***** válasza:
képfeltöltés.hu, legalábbis azzal szoktak itt képet linkelni valahogy
2023. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Kelfeltoltes.eu innen próbáltam, de komment elküldése után kiirta, hogy nem engedélyezett erröl az oldalról. Régebben lehetett...

Mindegy, azért leírom, amit elkezdtem. Majd holnap keresek feltöltős oldalt :)

Nem sikerült teljesen kivasalni őket, de azért remélem látszik a különbség. Szélesebb is, hosszabb, vastagabb.

Hát nem mindegy, hogy 700 ft, vagy 1500 (kb).

2023. ápr. 30. 23:37
 14/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kepkuldes.com-ot is próbáld meg esetleg, én olyat is láttam már.
2023. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#7 vagyok és én se ma kezdtem :) Azért teljesen hülyeségnek nem nevezném kényelmesek kifejezetten és puhák meg kevésbé iritálják a bőrödet. Viszont valamit valamiért. Gyengébb napokra jók. Illetve nem is az számít hogy mennyi hanem hogy milyen gyorsan jön. Ha felállsz pl és gyorsan kifolyik több akkor túl lassan szívja be és gondba kerülhetsz vele. Már bocs hogy ilyen részletesen írtam le XD
2023. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Always éjszakai :)
2023. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez most hülyén fog hangzani, de az always árusít "inkontinencia bugyikat"(igazából ez már majdnem pelenka). Egyik barátnőmnek nagyon beváltak.


Nekem a menstriációs kehely vált be, de tudom hogy sokan a gondolatától is rosszul vannak. Én még nem nagyon találtam olyan betétet ami nem horror áron van és tényleg jó.

2023. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én a vastag betéteket használom mivel elég erős szokott lenni a menzeszem. éjjelre duplát rakok be nehogy átázzak.
2023. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A kehelynek egyszer utánanéztem, de olyanokat olvastam róla, jajjj.

Munkahelyen pl hogy használod? Bemész a wcre, kimész, leöblited, majd megint wc? :D

2023. máj. 6. 13:59
 20/21 anonim ***** válasza:

12 óráig fent lehet hagyni. Én reggel 7kor indulok és kb délután 5-6 fele érek haza. Nálam ennyi időt kibír.

Megesik, hogy napközben ki kell vennem, akkor szimplán egy palack vízzel elintézem a wc felett, nem kell kimenni a csaphoz.

Ha jó méretet veszel, akkor nincs vele túl sok macera.

2023. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!