Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek a tampontól Hogyan kell?

Félek a tampontól Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Még nem használtam félek tőlle de kiszeretném probálni
2023. máj. 2. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha a tampontól "félsz" mi lesz majd ha 20 centis brével találja szembe magát a nunid?
2023. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsomagolod, guggolsz, felnyomod, kész.


Kezdd a minivel, az teljesen oké, mert nem vastag vagy nagy. Fájni nem fáj, csak kellemetlen érzés, viszont ha nem szereted a betétet (mint pl én), akkor tényleg megváltás a tampon - vagy kehyely, kinek mi.

2023. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
A betéttel mi a probléma? Jobb, mint a tampon.
2023. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy told fel rendesen, mert kényelmetlen, ha nem helyezed fel rendesen.

Túl helyezni nem lehet, nem esik a méhedbe és sorolhatnám a sok hülyeséget...

2023. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minivel kezdd, a használati útmutatón (vagy netes keress) részletesen le van írva/rajzolva, hogy kell behelyezni. Guggolva vagy az egyik lábadat pl. a kád szélére téve, és _mélyen_ be kell tolni. Amikor felállsz nem szabad érezni, ha érzed, nyom, akkor nem toltad be eléggé.


Miért félsz tőle? És miért akarod kipróbálni ha ennyire félsz tőle? Amúgy ha félsz simán lehet, hogy fájni fog, mert önkéntelenül össze fogod szorítani a hüvelyed.


A másik macera, hogy akkor tudod könnyen kihúzni, ha megtelt vérrel, viszont nem szabad sokáig bent hagyni (max. 8 óra, de én a biztonság kedvéért inkább 6-ot mondok), szóval a vége felé, amikor már nem vérzel elég erősen érdemes betétre váltani, mert kellemetlen ha a félig száraz tampont kell kihúzni.

2023. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is féltem tőle. Nekem az okozott gondot, hogy nem ismertem magam belül. Nekem a helyedben segítene, ha tudnám, hogy valójában "nem veszhet el" odabent. A hüvelyed normális állapotában pár centi hosszú csak. Ujjnyi.


A méhedbe nem mehet át, mert ott csak pár mm-nyi nyílás van és nem arra tervezték, hogy csak úgy bemenjenek oda dolgok


Az is teljesen rendben van, hogyha először nem sikerül. Gyakorold. Onnan tudod, hogy jó, hogy nem érzed. Kényelmes. Javaslom, hogy otthon kísérletezd ki :)

2023. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!