Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygyulladas es mehszajseb...

Huvelygyulladas es mehszajseb okozhat menstruacio szeru verzest?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni hogy a menstruaciom jott meg vagy a gyulladasom miatt verzek.. alig akart megindulni mar ket napja,de ma mar eroteljesebb es eleg fura "illata" van... ha ezzel be megyek az orvoshoz hulyenek fognak nezni es azt fogjak mondani h megjott a menzeszem.. nem tudom mit csinaljak :/

2023. máj. 2. 10:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem gorcsolok csak fel vagyok puffadva ... clion D huvelykupot kaptam amit holnap terveztem el kezdeni hasznalni de így hogy verzek nem tudom mi legyen..
2023. máj. 2. 10:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Méhszájseb okozhat vérzést, de nem olyan erőset, mint a menstruáció. Mikorra várható a menzeszed időpontja? Ha mostanra, akkor az biztos hogy a menzeszed. Klion d-t csak menzeszed után kezd használni!
2023. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt sem hogy mikorra várható mert 3 hónapja szultem és azota még nem volt menzeszem.. ez lenne az elso.. de bizonytalan vagyok mert ket napja mikor toroltem magam,akkor csak a wc papiron latszott,mostmeg már sotetebb is lett de viszont a hasam nem fáj,nem gorcsol... fogalmam sincs hogy ez a szules utani elso menzeszem vagy valami mas.
2023. máj. 2. 10:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Huvelygyulladas mellett is meg johetett?
2023. máj. 2. 10:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha ezzel be mennék a nogyogyaszatra akkor mit szolnanak?
2023. máj. 2. 10:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Es még csak nem is folyik.. amikor torlom magam csak akkor észre veheto
2023. máj. 2. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen , a hüvelygyulladás nem akadályozza a menzeszt, amellett is megjön persze.
2023. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szules utani kontrollra is tobb mint 2 honap utan jutottam el es addig nem lett kezelve a huvelygyulladasom... lehet hogy az miatt verzek ennyire??
2023. máj. 2. 10:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a menzeszem lesz az. Mas nem lehet mert terhes tuti biztos hogy nem vagyok
2023. máj. 2. 10:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt méhszájsebem ez alltal gyulladas is. Igen okozhat.
2023. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!