Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél eve küzdök bakteriális...

Másfél eve küzdök bakteriális fertőzéssel és huvelygyulladassal, mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Ket orvosnál is voltam azóta, rengeteg kupot, gyógyszert szedtem mar es egyáltalán nem múlt el semmitől. Szerintetek miert nem múlik? Mit kene meg tennem?
2019. márc. 31. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

3. orvost.


Azóta ugyanaz a kanod? Őt vizsgálták/kezelték?

2019. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy ezek az orvosok csináltak-e hüvelykenet tenyészést, vagy csak felírtak valamit. Ha csináltak, felírták, kikezelted magad, utána helyreállítottad-e a hüvelyflórádat?

Szedsz-e fogamzásgátlót? Van-e partnered? Ő ilyenkor kezelve volt-e?

2019. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, kezelték ot is. A rakszuresem mindig negativ, vizelet tenyésztést is csináltak az is negativ lett.
2019. márc. 31. 17:38
 4/17 A kérdező kommentje:
Tobb hónapig elmaradt a váladék tenyésztés mert az orvos nem csinálta meg, es hasra ütés szerűen gombara, hugyhólyag gyulladasra stb irt fel gyógyszert par hónapja lett kitenyesztve. A kezelés utan kaptam huvelyflora vissza állító kupot, de az se segített. Szedek fogamzasgatlot 2 hónapja de ezek a tünetek azelőtt is megvoltak.
2019. márc. 31. 17:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Partnered van?
2019. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen van.
2019. márc. 31. 17:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlónak nem hinném, hogy lennének ilyesfajta hatásai, ráadásul írta a kérdező, hogy ezek a problémák a gyógyszer szedése előtt is fennálltak.

Javaslom, hogy inkább magán úton rendezd ezt el, az sztk-s nőgyógyászokról nekem megvan a véleményem.

Meg, mi az, hogy kanod? Basszus mi a kérdező, kutya? -.-"

2019. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nem ártana, ha ő is kivizsgáltatná magát. Ugyanis nagy valószínűséggel, ha te ki voltál rendesen kezelve, akkor ő nem volt rendesen kikezelve és ő fertőz vissza.
2019. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Mindd a ket orvosom magán volt, es meg igy se segített.

Nem hiszem hogy vele lenne a probléma, tobb mint egy évig gumival vedekeztunk es ugyanugy nem multak a panaszaim.

Egyebkent milyen betegsége lehet?

2019. márc. 31. 17:58
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

"Fogamzásgátlónak nem hinném, hogy lennének ilyesfajta hatásai"

Lehetnek ilyen jellegű hatásai...De nyilván a kérdező utána ezt megválaszolta és írta, hogy amikor kezdődtek a gondok, akkor még nem szedett.

2019. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!