Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlanátok hüvelygyulladá...

Mit ajánlanátok hüvelygyulladásra az esetemben?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tapaaztalom az égő, viszkető érzést lent. Gyanakodom itt a hüvelygyulladásra, vagy gombára, azonban orvoshoz nen szeretnék elmenni. Félek, és anyukámnak is elkéne akkor mondanom. Nekem ez nagyon kínos téma, nem is szeretek róla beszélni.



Van olyan házi megoldás, vagy gyógyszer amit esetleg recept nélkül kiválthatok? Vagy valami tanácsot ha tudnátok adni esetleg.. Egyszerűen szörnyű érzés.



2023. máj. 2. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Menj orvoshoz!

Változatos oka lehet a gyulladásnak.

Ne kockáztass, mert a krónikus gyulladásnak végzetes következményei is lehetnek, pl meddőség, stb.

2023. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb megoldás, tudom. De egyszerűen félek, nem merek se szólni erről senkinek, az orvostól meg pláne félek, főleg ha férfi az. Az még rátenne egy lapáttal.
2023. máj. 2. 23:36
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Akkor ne menj. Csak éppen egy kezeletlen/rosszul kezelt fertőzés komoly problémákat tud okozni.


Miért félsz anyukáddal beszélni erről?

2023. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Ez már beteges. Kérdező - neked nem csak nőgyógyászra, hanem agyturkászra is szükséged van!


Mit gondolsz - egy férfi nőgyógyász felizgul a pin@d látványára? Hidd el, ez csak egy olyan meló a szakorvos számára, mint egy fodrásznak egy frizura megcsinálása!

2023. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem ez kínos téma, félek mit szólna róla, vagy hogy aggódna..
2023. máj. 2. 23:46
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Égő érzés és viszketés 90%, hogy gomba. Vény nélkül Canesten, Gynoxin kapható. A kúpot használd, ne csak a krémet. Bajt nem csinálnak akkor sem, ha mégsem gomba. Ha nem múlik el, menj orvoshoz.
2023. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből támadni? Nem amiatt aggódom, egyszerűen még fiatal vagyok, nem volt így tapasztalatom ezzel. Jobban megbízok sgy nőben, úgy érzem. Nincs bajom a férfi orvosokkal, de nekem kínosabb a másik nem előtt erről beszélni.
2023. máj. 2. 23:48
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Akkor beszélj anyukáddal és keressetek egy női nőgyógyászt. Sokan vannak, akik foglalkoznak tinikkel.
2023. máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Akkor utaltasd be magadat egy nőnemű nőgyógyászhoz - ennyi. Valakinek a foga fáj, valakinek meg a lába köze. Ez annyira hétköznapi dolog, hogy normális embernek meg sem fordul a fejében, hogy ciki.


Ha netán fazonra van nyírva a szőröd, akkor sem szabad rá hülye megjegyzést tennie az orvosnak a szakma szabályai szerint!

2023. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Beliema hüvelytablettát is kipróbálhatod, ha nincs nagy baj segíthet.
2023. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!