Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a gyógyszerek miatt lehet?...

Ez a gyógyszerek miatt lehet? Helyreállhat idővel, vagy aggódjak miatta?

Figyelt kérdés

3 évig szinte folyamatosan szedtem pszichiátriai gyógyszereket minden nap, az utolsó másfél évben kvetiapint és Rivotrilt. Január közepe óta semmit sem szedek és jól vagyok így, viszont azóta egyre gyakrabban jön meg, most alig telt el két hét, legutóbb talán három… Ez lehet, hogy a gyógyszerek miatt van? Többet is eszem most egy kicsivel mint régebben de nem túl sokat, helyre fog állni idővel vajon?

Sosem volt ezelőtt ilyen problémám, szinte napra pontos volt mindig.



2023. máj. 3. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet a gyógyszerek elhagyásától, viszont pár hónap alatt rendeződnie kell, ha nem fog, nőgyógyász! Sőt mivel írod hogy január óta, én már megvizsgáltatnám magam
2023. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Ha egészségesen eszel, visszaveszel a szénhidrátokból, főleg a cukrokat elhagyod, sok húst eszel, akkor hamar rendbejössz. Barátnőm így volt, szcsére helyreálltak a női dolgai.
2023. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Okozhatja, de ha nem rendeződik, menj el nőgyógyászhoz, mert lehet más a pronléma.

Én is szedtem rivotrilt, volt hogy egy hónapban háromszor jött meg.

2023. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!