Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vajon milyen kezelést fogok...

Vajon milyen kezelést fogok kapni a hormonszintjeim helyreállítására? Lehet valamilyen nem szintetikus gyógyszeres megoldás erre?

Figyelt kérdés

Úgy másfél éve nem jött meg, és endokrinológus elküldött hormonvizsgálatra (ciklustól függetlenül nézték) Eredmények:

FSH:8.1

LH:3.6

Progeszteron: 0.13 (gyakorlatilag nincs :( )

Ösztradiol: 18.4

TSH:2.09

Köszi


2015. febr. 19. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így szinte semmit nem mond. A tsh-d majdnem jó, lehtne egy kicsit kevesebb, de nem annyira rossz. A többi pedig csak akkor értékelhető, ha tudják melyik ciklusnapon vagy! Mármint úgy értem, ha a ciklus elején (3-5.nap) és a ciklus végén (21.nap) végzik. Kellett volna cukor és inzulin terhelés is.
2015. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs ciklus. Semmilyen cikus sincs. Másfél éve nem jött meg és a Noculut sem hozta meg.
2015. febr. 20. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Cukor és inzulinterhelése voltál? Szerintem ide van a kutya elásva.
2015. febr. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden nap sportolok. Nem szokott ugrálni a vércukorszintem....
2015. febr. 24. 08:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit! Keress egy jó endokrinológust! Kecskeméten Naszódy Péter a legjobb ebben!

Próbálj meg ki harcolni egy cukor és inzulin terhelést!

2015. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvileg meg tudom otthon is csinálni, csak egy vércukorszint mérő kell hozzá, meg egy pohár cukros víz.
2015. febr. 25. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem! Nem tudod meg csinálni otthon! Mert a legfontosabb az inzulin! A cukor az csak a másodlagos! Azt pedig otthon nem tudod meg nézni. Nekem tökéletes a cukrom mégis inzulinrezisztenciám van és pcos-em is. 9 éve nem sikerül teherbe esnem ez miatt. Csak 1 éve sikerült jó orvost találnom. Innentől van remény!
2015. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem még pasim sincs, úgyhogy ilyen gondjaim nincsenek :)

Köszi a tippet :)

2015. febr. 26. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!