Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legyek türelmes, vagy van itt...

Legyek türelmes, vagy van itt még valami baj? (hüvelygomba és fertőzés utáni állapot)

Figyelt kérdés

Majd egy hónapja hosszúhétvégéztünk, wellness-eztünk párommal. Összeszedtem egy erős hüvelygombát, amire kaptam tablettát, hüvelykúpot és krémet (párommal együtt). Utána visszamentem, mivel valami még mindig nem volt okés, és egy másik fertőzésre kaptam Klion tablettát illetve hüvelytablettát, ami 10 napos kúra volt (párommal együtt). Tegnap reggel vettem be az utolsó tablettát, tegnap előtt este az utolsó hüvelyi tablettát. Már nem fáj, nem ég, nem viszket. Tegnap még kicsit több, szagtalan, átlátszó, enyhén rózsaszínes (kikezdtett a sok hüvelytabletta) folyásom volt. Ma reggel (6 óra körül) fehér, krémes állagú folyásom volt, szintén szagtalan. Ezóta 2-szer voltam még wc-n, és a folyásom ismét átlátszó, szagtalan, enyhén véres, de ez nálam várható is volt. Nem fáj, nem ég, nem viszket, nem büdös. A bőröm egyáltalán nem piros. Van valami probléma? Mit tehetnék?


Mindig van itthon Canesten Kombi a biztonság kedvéért, de nem akarnék belefogni, ha nem muszáj. Az orvosom szabadságon van 1 hétig, máshoz nem mennék...hajlamos vagyok túlreagálni a dolgokat. Ő pedig már ismer.



2023. máj. 6. 08:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Párommal azóta nem voltunk együtt, ő teljesen jól van.


Nem voltam csak itton mosdóban, amit nem is tudom hányszor fertőtlenítettem már le alposan.


Azt mondta a Doktor Nő, hogy ez egy keményebb kúra.

2023. máj. 6. 08:34
 2/9 A kérdező kommentje:
Most megint elmentem wc-re, és ismét fehéres/tejes, de az állaga teljesen normális. Szagtalan, még mindig nem fáj semmi, stb, stb.
2023. máj. 6. 09:20
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáteszek, hogy nekem világ életemben nagyobb mennyiségű folyásom volt. Nem literek, de 2-3 tisztasági betétet (a picit, persze illatabyag menteset) mindig elhasználtam naponta. Ha többet mozogtam nyilván többet.
2023. máj. 6. 09:24
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a Canesten, Klion szart sem ért.

Itt a gyiken ajánlotta valaki a Gynoxin 600 mg hüvelykapszulát, az Isten áldja meg érte, 3 év kínlódás után egyedül az ért valamit.

2023. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

A párod elment normális szűrésre, kezelésre? Nem kenegetésre gondolok, hanem orálisan alkalmazott készítményre.


Ha nem, akkor kézen fogva ballagjatok el, és kérjetek teljes szűrést, meg normális gyógyszert.

2023. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 Direkt nem olvasod el azt a részt, hogy nem voltunk együtt azóta?


És a kérdésemre senki nem válaszolt^^' A gyógyszerek beválltak arra, amire fel lettek írva. A folyásommal kapcsolatos a kérdés.

2023. máj. 6. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudsz szöveget értelmezni.
2023. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valaki tudna nekem válaszolni kérem szépen?


-párom volt orvosnál. Kezelve is volt. Ő már jól van.


-nem gyógyszer ajánlást kérek, a gyógyszerek hatottak, ilyen értelemben jól vagyok.


-a folyásom érdekel.

2023. máj. 6. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasznalj florahelyreallitot, de kerdezd meg rola az orvosod.
2023. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!