Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furunkulus tok eltávolítás?...

Furunkulus tok eltávolítás? Hogy zajlik? Mennyore fáj?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja voltam sürgősségin 4x4 talyog volt a fenekem es a combtő talalkozasanal. Fel is nyitottak ki is tisztitoták kaptam drain csövet is amit masnap kiszedtek. Szepen be is gyógyult. De ma eszre vettem hogy megint fáj és nő. A sebész azt mondta ha ilyet észlelek műtét. Nagyon félek a sbo n is érzéstelenítő nélkül vágtak meg :(

2023. máj. 7. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
És azt gondolod, hogy érzéstelenítés nélkül műtenének? Ugyan már...
2023. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Figyu az utan hogy érzéstelenítés nélkül feltárták és kinyomkodták.. Igen azt mivel ez Békéscsabán a kórházban történt.. Ha mar efyszer megvágtak érzéstelenítés nélkül azt gondolom hogy mégegyszer megtörténne. És nem kívánom azt a fajdalmat senkinek amit ott át éltem. Nem poénnak szántam a kérdésem
2023. máj. 7. 22:37
 3/3 anonim válasza:
41%
Ha műtéti beavatkozás lesz akkor fogsz kapni érzéstelenítőt, de viszont ha gyulladt a terület nem sokat fog használni.(nekem pénteken csinálták) kegyetlen fájdalom lesz az biztos de érdemes kibírni azt a fél órát mert utána jó. Egyébként lehet kérni altatásban is és úgy teljesen fájdalom mentes. Ha magánklinikára mész talán úgy készségesebbek mint az állami intézet. De mindezt követően érdemes tovább vinni az ügyet hogy miért jönnek elő ezek a talyogok mert maga a talyog egy tünet és annak kivágása tüneti kezelés. Tehát vissza jöhet. Részemről sokat szenvedtem ezektől most egy miskolci maganklinkan kínáltak fel azt a lehetőséget hogy laborba küldik a verkepet stb kiderítsék mitől jön ez mindig ki
2023. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!