Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 eves vagyok…es mar regebb...

Vmsgy.Evi kérdése:

17 eves vagyok…es mar regebb ota is eszre vettem pl mikor 16 voltam akkor is nem egyezer felfigyeltem ra csak akkor meg nem izgatott ugy mint most(?)

Figyelt kérdés
Kicsit tulgondolom a helyzetet lehet..de nagyon aggodó vagyok.,mindent tul gondolok…kerlek nyugtassatok meg hogy normalis e az,hogy a mell bimbóm kozepen feher icipici pottyok vannak. Amikor fazom es megjobban kidudorodik a bimbim…akkor megjobban latszik. Amikor visszabb megy akkor halvanyabban latom…de elegge stresszelek h ez miert van..? Vagy mitol lehet. Normalis ez egyaltalan? Segitsetek ertelmess segito valaszokkal kerlek!😭

2023. máj. 8. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális
2023. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Normális nekem is vannak rajta😁
2023. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, rendben lehet. Nem tudom hány éves vagy, de a mellbimbók/emlőudvar (nem a méretük) viszonylag későn fejezi be a fejlődést.
2023. máj. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Setőfi Pándor 001 válasza:
20%
Ha majd anyuka leszel elvileg azokból a fehér pici pontokból fog kijönni a tej teljesen normális hidegben mindenkinek érzékeny.
2023. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 inkább be írtad volna le ezt a butaságot.... 🤦🏻‍♀️
2023. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!