Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent ha a mikrobiológiai...

Mit jelent ha a mikrobiológiai leletemen ez szerepel Gyér hüvelyflóra mellett Candida albicans sok telep?

Figyelt kérdés
Viszket néha ég is odalenn kedden voltam nőgyógyásznál és akkor jeleztem neki a panaszokat. Vett is mintát és ezt az eredményt kaptam. A folyásom ragad meg kicsit zöld is (bocsánat a részletekért). Jövőhét kedden megyek vissza a lelettel de nem bírok addig várni tudni szeretném volt-e másnak is ilyen meg hogy mit jelent. Előre is köszönöm a válaszokat.
2023. máj. 12. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hogy Candidás vagy. Használd a Google-t. Kezdj el diétázni no cukor no liszt. Canesten esetleg?
2023. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Babát várok a Canesten meg az öngyógyitás szóba se jöhet. Ezért megyek vissza orvoshoz. Google az mindig halálra rémít bármi volt eddig várandósság alatt tiszta pánik voltam ha rá kerestem. Köszönöm a válaszod és a tanácsod.
2023. máj. 12. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segítethet a diéta is. Ha terhes vagy várd meg az orvos tanácsát mindenképp! Jobbulást!
2023. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Utána nézek a diétának és remélem kedden meg kapom a megfelelő kezelést.
2023. máj. 12. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig gombás vagy, terhesen is tökéletes rá a Canesten...
2023. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!