Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kehely könnyen...

Menstruációs kehely könnyen kivehető?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta van egy olyan problémám, hogy izzad a kezem. Mindentől függetlenül és változó hogy mennyire. Szeretném kipróbálni a kelyhet, nézegettem a méretek kiválasztását, de felmerült bennem egy (lehet buta) kérdés. Ha izzad a kezem, akkor is meg tudom fogni azt a fület rajta és kivenni, vagy esetleg csúszni fog a kezemből?


Eddig támpont használtam, de már régóta gondolkodom a kehelyben.


2023. máj. 13. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltam, nem volt könnyű kivenni, de nem az izzadó kéz miatt. Eleve van olyan aminek hosszabb szára van, meg van aminek nincs.

A vákumot kell megszüntetni utána ki lehet venni, hát nekem ez a része se ment könnyen.

De biztos vagyok benne, hogy bele lehet jönni.

Nekem túl macerás, így nem erőltettem tovább.

2023. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Simán ki lehet venni, de előtte úgyis kezet mosol.
2023. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Természetesen kezet mosok, de van egy szint amikor ez sem segít.

Láttam, hogy vannak különböző szár fajták, igyekszem ezt is figyelembe venni választáskor. :)

2023. máj. 13. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu szarut hasznalok, de nem a szarat fogod meg amikor kiveszed, legalabbis szerintem az nem jo modja a kivevesenek. Eloszor ahogy #1 mondta, megszunteted a vakuumot azzal hogy osszenyomod az oldalat (pont ugyanugy mint amikor behelyezed), es utana kihuzod ugy ahogy mar fogod. Szerintem az izzado kez nem fog problemat okozni, foleg hogy elotte-utana kezet mosol. Sok sikert, nekem nagyon sokat segitett a kehely hasznalat!
2023. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bele lehet jönni, nekem 2 fajta van, egy Merula XL és egy Lalicup. Az utóbbit könnyű kivenni, mert nagyon hosszú, kilóg a szára nekem. A Merula az nem, de én mégis jobban szeretem használni, mert jobbak vele a tapasztalataim. Nekem nem okozott problémát kivenni, de csak a zuhany alatt szoktam. Nyilvános helyen tényleg nehéz lehet kivenni, de egy munkanapot kibír nekem, otthon meg kicserélem.
2023. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!