Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy mi ez?

Felfázás vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Lányok, nők

Fáj és csíp pisilés után körülbelül 4 5 éve mindig ha le hűl az idő

Csak 1 2 csepp jön ki az is piros

Nem kellemes állni se ülni

És kb 5percenként kell menni wcre

Felfázás?

Ha igen mit tegyek?

Ittam sok sok teát cickafark, tozegafonya, kamilla, csalán vesetea

Ülő fürdőket is végig jártam szódabikarbóna, só, cickafark, kamilla és tölgyfakéreg ülő fürdő és semmi

Annyi antibiotikumot szedtem már be az évek során hogy már a gyomrom megy tőlük tönkre

C vitamint szedek urinal szirupot tozegafonya lé stb stb

Segítsetek legyszi

Köszönöm ♥️



#betegség #pisi #felfázás #ülőfürdő #Vesetea #Tölgyfakéreg
2023. máj. 14. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Piros?? Veres a vizeleted? Orvos, labor volt?
2023. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hányéves vagy?

Volt labor? Mi az eredmény?

2023. máj. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ittam sok sok teát cickafark, tozegafonya, kamilla, csalán vesetea

Ülő fürdőket is végig jártam szódabikarbóna, só, cickafark, kamilla és tölgyfakéreg ülő fürdő és semmi

Annyi antibiotikumot szedtem már be az évek során hogy már a gyomrom megy tőlük tönkre

C vitamint szedek urinal szirupot tozegafonya lé stb stb"


Az antibiotikumokat ki irta fel? Ahhoz menj vissza. Es ha megint felir egyet, akkor ne hagyd abba a harmadik napon, amikor pillanatnyilag ugy erzed, hogy mar jol vagy. Azert jon mindig vissza, mert sosem fejezed be az antibiotikum kurat. Ha nem veszed komolyan, akkor a vesed is tonkremehet. Ha van szexualis partnered, akkor ot is kezelni kell, hogy ne fertozzon vissza (akkor is, ha neki nincsenek tunetei).

Probalj meg urulogushoz menni, ha meg nem voltal. Ha voltal mar, akkor menj vissza hozza (vagy egy masikhoz, ha nem tetszett az elso).

2023. máj. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sok antibiotikumot szedtem azért volt már párszor az hogy 3 4 nap után abba hagytam

23 éves vagyok

Szóval végül is kiderült hogy vesekő és cista szóval antibiotikum ide vagy oda vese tea ide oda

Jarom az orvosokat meglattom mi lesz

Köszi azért

2023. júl. 27. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!