Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy megjön, mit csináljak?

Lehet hogy megjön, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval nemsokára megyünk osztály kirándulásra, és lehet vagyis valószínű hogy akkor fog pont megjönni, amivel nem lenne gond de megyünk túrázni, és az első napokba nagyon erős a vérzésem, mit csináljak, vannak wc-k út közben vagy mit javasoltok?
2023. máj. 16. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy vannak-e wc-k útközben azt nem tudom.. Ha városba mentek, ott van esélye, ha erdősebb-túrázósabb, hogy megeshet hogy kevésbé.

Ha tudsz, indulás előtt cserélj tampont, akkor is ha előtte csak 2-3 órát volt bent, hogy minél “frissebb” változattal indulj. Én régen sportnál használtam tampont-betét kombót, hogy tuti ne ázzak át, esetleg ez is egy próbálható dolog.

Ha megálltok valahol, akkor fertőtlenítés után inkább cserélj többször, mint kevesebbszer és baj legyen.

2023. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 qborka ***** válasza:
9%
Kezdj el szedni Rutascorbint,hátha sikerül vele késleltetni.
2023. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 qborka ***** válasza:
35%

Egyébként ha nagyon erős,pl 15 max. 20 percet bír ki a legnagyobb OB tampon, akkor menj el nőgyógyászhoz.


Vérszegénységhez vezet, illetve a nagyon erős vérzés nem normális állapot.

2023. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Ess teherbe, gyorsan
2023. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

annyira nem erős, de óráként minimum ki kell mennem a közepes méretű tamponnal a wc-re.

de a legnagyobb tampont nemi élettől függetlenül is lehet használni, mert én mindig a közepes és kicsi méreteket használtam

2023. máj. 16. 17:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tampon+betet komboval sokaig ki lehet azert huzni, ha nem talalsz wc-t.

Ha meg olyan a helyzet, kirandulas kozben erdoben is lehet cserelni, en is csinaltam mar, tulelheto.


Zacsko, kezfertotlenito, zsepi legyen nalad.

2023. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
37%

Intim kehely!!

Azt ritkábban kell cserélni, mint a tampont. Van akinek reggeltől estig bírja. Ha neked nem is, de több órát is akár, És csak kiveszed, kiöntöd, visszateszed

2023. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi gimiben szóltunk a tanárnak, ha ilyen eset volt, h épp megjött és szervezze úgy h el tudjunk menni elégszer wcre. Ha női tanárotopk van, sztem ezt nyugodtan mondhatod, nem ciki szólni neki, és nem is te leszel az első. Kb alapnak gondolnám, hogy egy tanár tudja, hogy ez egy diáknak még plusz stressz helyzet.


Van cifrabb is amúgy

Mikor az első nap az új munkahelyen jött meg, és attól tartottam, hogy viszem a cuccot be a mosdóba, hogy ne vegyék észre amikor alapból úgy gondoltam minden mozdulatomat nézik. Aztán az a nap is gond nélkül eltelt.


Amúgy később a kehely is jó megoldás lehet, én már csak azt használok, kár hogy a mi idönkben még nem volt elérhető

2023. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es, azert nem csak kiveszed, visszateszed.

Egyreszt meg kell talalni a jo kelyhet, nem biztos, hogy ez azonnal sikerul.


Aztan meg meg kell tanulni hasznalni, ez se annyira egyszeru.


Szuper dolog a kehely, de kell hozza gyakorlat,amit nem art, ha tud a kerdezo is :)

2023. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tampon+éjszakai betét pár órát biztosan kibír. Meg a többiek is jókat írtak, mindenképp cserélj, ha van lehetőség, még akkor is, ha bírná még. Legyen nálad kézmosásra kisüveg víz, kézfertőtlenítő, zacskó a használt cuccnak. Erdőben is félre lehet vonulni, ha nagyon muszáj, meg lehet oldani.
2023. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!