Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik hüvelyfertőzés tud...

Melyik hüvelyfertőzés tud csípő érzést okozni?

Figyelt kérdés

Tehat nem viszket

Hanem csíp,szúr


2023. máj. 28. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ureaplasmánál volt égő, csípő érzés, de nem viszketett
2023. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem bakteriális okozott. Vény nélküli szerek nem segítettek, attól folyton vissza-vissza tért, Klion d100 hüvelyi antibiotikum segített.
2023. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Evek ota tart hol elojon hol visszater

Gyogyszer nelkul is elmulik

Terhessegem elottnezettem de semmit se talaltak

Terhesseg alatt is

Semmit se talaltak akkor se

Fertozes koraszulest nem okozott

41.hetre szultem

Lehet nincs is semmi gondom?!


De akkor mi okozza?

2023. máj. 28. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Hogy valamikor hetekig olyan volt, mintha minden rendben lenne. Aztán megint éreztem, aztán meg megint nem. A bakteriális vaginózis sokszor tünetmentes. De attól még fennállhat, hogy nem érzi az ember. Sokszor nehéz kimutatni, mert azok a baktériumok szaporodnak túl, amik a hüvely természetes flóráját is alkotják.
2023. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem sem tudták kimutatni,negatív lett mindenre a kenetem mindig, mégis csak a Klion d100 oldotta meg végleg a problémát. Folyásod színe milyen? Szex is kellemetlen olyankor?
2023. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!