Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációt be tudom...

A menstruációt be tudom folyásolni valamivel,hohy késsen,vagy hamarabb jöjjön meg?

Figyelt kérdés

Első családi nyaralásunk lessz és pont azon a héten kell megjönnie,amikor a nyaralás közepén vagyunk, tenger is lessz.

Mindig 28 napra jön max 1 napot csúszik..

A gúnyolódós embereknek lapozzanak!!!!!

Előre is köszönöm.


2023. jún. 1. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlón kívül nincs semmi más módszer, ami tudna ezen segíteni.
2023. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajna olyat nem szedhetek mert pajzsmirigy alulműködő vagyok,és a hormonokat megzavarja..
2023. jún. 1. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

ON: Nem tudod. Ha van rá affinitásod, használj tampont.

OFF: ha nem akarsz támadási felületet adni, akkor használd rendesen az igekötőket (tudom-e befolyásolni: nem elváló igekötő - és nem, nem vagyok nyelvtann*ci, de az ilyesmit tényleg fizikai fájdalom olvasni, bár itt a gyk-n rengetegen használják rosszul) és gondold át a biológia alapjait!

2023. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudod max gyógyszerrel. Használj tampont, vagy nem úszol. Megjegyzem, az sem tragédia.
2023. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó előtti hozzászólónak csak annyit hogy nem helyesírási javítást kértem, hanem tanácsot.

Ha nem vették fel egy iskolába mint tanár akkor ne máson adja ki a haragját... remélem bolldog hogy most valakit ki tudott javítani,és most akkor maga a világ leg okosabb emberi lénye!!!

2023. jún. 1. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3. És akkor még a 'lessz' nem is került terítékre... És az ilyenek pótvizsga helyett tengerre mennek - ez a gond.


Kérdező, vásárolj be előre - úszótampon, uszodatapasz...

2023. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-os vagyok: adtam tanácsot is: tampon vagy a parton maradsz. Más megoldás nincs, amennyiben a fogamzásgátló nem jön szóba. (De én azt amúgy sem ajánlanám egy nyaralás miatt)
2023. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem érdemes belenyúlni a természetes folyamatokba nekem ez a véleményem. vagy megjön vagy nem. nekem volt hogy úgy jött meg hogy bátyámékkal mentünk Görögországba és odafele úton a buszon jött meg. betettem egy betétet (tampont nem használok) aztán ott meg nem tudtam fürödni. nem volt kellemes látni hogy bratyó mekkorákat úszik én meg nem mehetek be. pluszba a hasam is fájt folyamatosan 3 napig. sajnos így jártam de el kell azt is fogadni hogy a menzesz hozzátartozik az életünkhöz.
2023. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!