Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Édesanyámnak napok óta be van...

Édesanyámnak napok óta be van szorulva a levegő,van valaki aki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Mint ahogy leírtam,édesamyámnak napok óta,egy pár napja be van szorulva a levegő.Nem tudjuk,hogy mit tegyünk. Ha tüsszent vagy orrotfúj,vagy egy erősebb,mélyebb lélegzetet vesz nagyon fáj neki,szúr,sőt egy sima levegővételnél is,és akármilyen mozdulatnál.

A gyakorikérdéses tippeket már próbáltam.A hasbehúzósat.

Nem tudjuk,hogy mit tegyünk.Kérlek segítsetek ha tudtok.



2023. jún. 3. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2023. jún. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csapj egy hatalmasat a mellkasára, vagy lökd neki a falnak háttal, ez nálunk mindig bevált, az ütés hatására kimegy
2023. jún. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első,köszönöm a linket.

Igen,ezt a videót én is megtaláltam

2023. jún. 6. 00:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Második,ez egy kicsit így erős megfogalmazás.Hát,nem tudom.Azért köszönöm a választ
2023. jún. 6. 00:49
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Feküdjön azon az oldalán és próbáljon meg lassan nagyokat lélegezni, ha ez nem segít, de mindenképpen menjen el orvoshoz ezzel.
2023. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Javult valamit? Sikerült valamelyik módszer?
2023. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem ne! Ez azért durva!
2023. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hasbehúzós,és a videóban látott jógapozícíó ismétlése segített neki.Már nem fáj neki annyira.De azt mondta,ez nem végleges.Csak egy időre lett tőle jobban.Köszönöm az érdeklődő hozzászólásokat!
2023. jún. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!