Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmesélnéd az orvosnak milyen...

Elmesélnéd az orvosnak milyen sok orvosnál voltál már?

Figyelt kérdés

Egy problémával rengeteg orvosnál voltam, de sose meséltem el nekik. Most utolsó reménnyel fogok menni egy új orvoshoz, gondoltam elmesélem neki hogy eddig hosszú utat jártam be, sajnos mindhiába, és ő lesz az utolsó próbálkozásom.

Vagy ezt ne mondjam inkább? Jobb vagy rosszabb irányba terelné a 'kapcsolatunkat'?



2023. jún. 6. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el!
2023. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd.
2023. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd a leleteidet
2023. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha viszed az eddigi orvosi papírjaidat, leleteket stb... akkor pontosan fogja tudni hogy nem nála jársz először, másrészt azok alapján lesz benne egy összkép hogy melyik irányba indulhat még el, mert ha úgy mész hozzá hogy nem viszel semmit, semmi leletet akkor valószínű Ő is ugyanazokra a vizsgálatokra fog elküldeni ahol már voltál, gondolom nem olyan régen és akkor ha minden meglesz újra ami akár több hónap is lehet akkor ugyanott leszel mint most. Ha pedig viszel midnent az eddigi leletekről és látni fogja az összképet hogy mik voltak eddig akkor már tudni fogja hogy még hova érdemes menni, milyen jellegű vizsgálatra vagy épp milyen kezelés kellhet. Ezzel mindketten időt nyertek és ha kiderül hogy komoly probléma van amit mielőbb kezelni kell akkor lehet ha újra végigcsináltat mindent nulláról ami több hónap akkor lehet már késő.
2023. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat lehet hogy már késő alapból, egyik probléma 5 éve áll fennt, masik kb kiskorom óta. Nem lesz könnyű dolga a dokinak. Ezért akarok vele kicsit jobb kapcsolatot kialakitani, mert ha egyszer végre valaki komoylan vesz, akkor lehet van esélyem meggyógyulni.
2023. jún. 6. 11:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez szokott menni hogy elmondom a problémát, a tüneteket, utana diagnosztizálnak valamit, ami általában 10/10 embernél ilyenkor lenni szokott. Kapok valamit a tippelt problémara, ami nem segít. És itt vége a dolognak.
2023. jún. 6. 11:33
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Lefogadom, hogy autoimmun problémád van. Ezzel van most információkésében az akadémikus orvoslás. Még a British Medical Journal is felrója a rendszernek, hogy -írd és mondd- 17 évre van szüksége ahhoz, hogy egy-egy új ismeret bekerüljön a protokollba. Miután pedig az autoimmun folyamatok felismerésének terén 2015-ben történt áttörés, elvileg még 7 évig várhatsz, vagy keresel valakit, aki a Funkcionális Medicina mentén dolgozik.
2023. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!