Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror hüvelykúpnak hány...

Macmiror hüvelykúpnak hány nap alatt kéne hatnia?

Figyelt kérdés
Mind a 12-t el kell használnom, már csak 4 van belőle, de ahogyan ürül, még mindig látom, hogy nem tiszta a helyzet. 1 Fluconelt már bevettem, 3 nap múlva kell a következőt.

2023. jún. 9. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

„de ahogyan ürül, még mindig látom, hogy nem tiszta a helyzet.”


Ezt nem igazán értem, kúra alatt természetes, hogy folyik ki a felesleg, ezért nem tudod megállapítani, hogy elmulasztotta-e rendellenes folyást, vagy nem.


Ha az eredeti tüneteid között szerepelt viszketés, égő érzés, diszkomfort érzet, ami közben megszűnt, az jó jel. Ha esetleg nem, akkor sem kell aggódni, egyeseket a hüvelykúp is irritál, szóval, nem biztos, hogy nem hat.


Összességében azt mondanám, hogy az utolsó után kb. 2 nappal derül ki, valóban használt-e, addigra kiürül, és panaszmentesnek kell lenni.


Csináld végig a kúrát, írtad, hogy még van szájon át beszedhető is, jó eséllyel fog segíteni, a Macmiror+antibiotikum elég hatásos kombó.

2023. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az élénk sárga gyógyszer mellett, illetve estefele, amikor már teljesen kiürült akkor is tapasztalok még enyhén sárgás/zöldes/szürkés folyást. A pirosság/viszketés/duzzadás már eltűnt, diszkonfort érzésen van, azonban azt szerintem maga a kúp okozza.

Aggódok, mert régóta kínlódok, és már szeretnèk jól lenni. De akkor még várok, majd használok Canesflor-t.

Köszönöm!

2023. jún. 9. 17:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hétfőn teszem fel az utolsót, ergo kedden ürül ki...viszont az orvosom kedden és csütörtökön rendel, és aggódom, ha szerdán is úgy gondolom, hogy nem okés, már nem kapnék csak jövőhétre időpontot:(
2023. jún. 11. 19:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Még most sem vagyok teljesen biztos a dologban. Diszkomfort érzetem van (enyhe égés), és szerintem már nem a gyógyszer ürül így fél nyolckor. Annak élénkebb sárga színe van. Nem tudom, mi tévő legyek.
2023. jún. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!