Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 52 napja nem jött meg, mikor...

52 napja nem jött meg, mikor érdemes nőgyógyászhoz mennem?

Figyelt kérdés

Fél éve hagytam abba fogamzásgátlót, azóta mindig megjött 32-36 napra. Most viszont nem jött meg 52 napja. 1,5 hónapja nem volt szexuális kapcsolatom, akkor is védekeztem óvszerrel (és nem is történt ejakuláció sem). A biztonság kedvéért csináltam egy terhességi tesztet, negatív lett. Az elmúlt időszakban rengeteget stresszeltem, lelkileg nagyon össze voltam zuhanva, nem tudom, hogy ez befolyásolhatja-e esetleg.


Az elmúlt egy hónapban 2x is tapasztaltam peteérési tüneteket (tojásfehérje szerű, nyálkás folyás). Mindig tudom, hogy mikor ovulálok, utána 12-14 napon belül mindig megjött. Most viszont 2x is tapasztaltam a szokásos tüneteket, mégsem követte menstruáció. Napok óta görcsöl a hasam, mintha megjönne, de aztán mégsem.


Érdemes azonnal felkeresnem egy nőgyógyászt, vagy várjam meg, amíg megjön és csak utána menjek? Az éves rákszűrésem augusztusban lesz esedékes.



2023. jún. 18. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez màr sok idô, - jelentkezzél be a Nôgyògyàszhoz.
2023. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már most jelentkezz be.
2023. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több évnyi fogamzás gátló használat után 3 hónapra kimaradt a vérzés, megjött majd 50 napra maradt ki. Utána állt vissza a havi 1
2023. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam akkor dokinál, de nem foglalkozott vele. Azt mondta előfordul fogamzásgátló után.


További vizsgálat akkor kellett volna ha más problémát okoz vagy nem jön gyermek.


1,5 évvel később az első próbálkozó hónapban terhes lettem


Tehát semmi hormonális gond nem volt

2023. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Már nem is fog.
2023. jún. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!