Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek már?

Mit tegyek már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 héttel ezelőtt hüvelygombát állapítottak meg nálam,irt rá kenőcsöt és kúpot.Elhasználtam,új fehérneműk,Wc és kád kifertőtlenítése stb. Mégsem lett jobb.Vettem a patikában canesten kombit azt is használtam.Viszketés és folyás elmúlt,viszont olyan mintha fel lenne dagadva a hüvelyem, a napokban megjött és borzasztóan fájdalmas feltenni a tampont.Mi lehet ez segítsetek😩
2023. jún. 19. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem menj vissza az orvoshoz.
2023. jún. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Irány a nőgyógyász, de ízibe! Lehet h bakteriális húgyúti fertőzésed is van hozzá, vagy bármi más egyéb. Az ilyennel nem jó várni, mert annál rosszabb lesz, és annál nehezebb lesz a gyógyulás. Sőt, ha túl sokára kúrálod ki magad a betegségből, hiába an vége, akár még szövődménye is lehet. Ez nem olyan, hogy zúzódik a karod és "Jóvanaz, majd ezt a kezemet kevésbé használom."
2023. jún. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz és ilyenkor ne használj tampont, mert egy esetleges fertőzést könnyebben feljuttathatsz.
2023. jún. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj az orvosodhoz és betétet használ tampon helyett, azt is gyakran cseréld.
nov. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!