Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik mosható betétet használna...

Akik mosható betétet használnak! Mik a tapasztalataitok? Előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés

Mostanában intim kelyhet használtam, de érdekel a mosható betét is.

Nem ázik át? Hányszor kell cserélni?



2023. jún. 21. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Én 8 éve kelyhezek. Nekem elképzelhetetlen h nem ázik át és mint a hagyományosnál is jelen van elég büdi + vérben vagy állandóan. Nekem a betét alapból nem
2023. jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Engem őszintén érdekel hogy minek újrahasználható betétet használni? Egyáltalán nem teszel semmi jót vele a környezetért, még akkor sem ha 100 millióan csinálnák, csak minimális hatása lenne. Minek szivatni magad amíg meg más, annyi kárt tesz pl a magángépével, vagy yachtjával amit te és az egész családfád sem tudna generálni 1000 év alatt.
2023. jún. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Én kelyhezek. Így csak biztonság kedvéért használok hozzá mosható betétet az erősebb napokon.

Számomra az a jó benne, hogy nem mű, nem zörög, és még véletlenül sem fogy el.

Így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyit bír, átázik-e stb.

2023. jún. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2%
De miért verzik nektek ott lent?
2023. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Amiért neked az orrod mindjárt
2023. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Én menstruációs bugyit használok,az is hasonló kategória. Én ezzel nagyon meg vagyok elégedve, a legjobb benne, hogy annyira kényelmes, mint egy sima bugyi. És végre nem zörög, puha pamutos érzetű. Így betét után ég és föld volt nekem. Ezzel a márkával soha nem áztam át, amit most használok: Secret Floo a márka. (Előtte a Redyvel nagyon rossz tapasztalatom volt, nem ajánlom.) Vannak különböző erősségűek, ettől függ milyen gyakran kell cserélni. Nekem olyan van, aminek az oldalán vannak olyan csatok mint a melltartón, így szükség esetén könnyen cserélhető bárhol. Meg ha esetleg hízik, vagy fogy az ember, tudja állítani a szorosságát. Én nagyon szeretem, és tudom ajánlani. De csak a Secret Floot. Ja és egyáltalán nem büdös, mert elvezeti a vért, és van egy antibakteriális réteg is rajta.
2023. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%

Teljesen haszontalan, most épp ez a hype, ezért tolják de annyival nem környezetbarátabb, sőt.


Kezdve azzal, hogy NEM LEHET KIMOSNI. Ez tény, hiába áztatod be, meg ilyesmi, és szerintem ritka undorító a vérfoltos bugyiban császkálni (jaj, fekete úgysem látszik meg - akkor is undorító és igénytelen).

2023. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyenben gondolkodsz, akkor nem a mosható betét, hanem a mensibugyi az ami hasznosabb lehet. A mosibetét ugyanis elcsúszhat mert nem ragasztó van az alján, csak sima patent. Egy próbát megér. Bár sokan azt mondják, hogy erős vérzéshez magában kevés, kehely mellé kiegészítésnek tökéletes lehet.


A 7-es válaszolót pedig egyúttal kérdezem, hogy tényleg kipróbálta-e, vagy csak kapásból fújol az ilyesmire? Mert igen, ki lehet mosni, miért ne lehetne? Különben használná valaki? Vagy akkor a sima bugyit is ki kell dobni mindig véletlen átázás esetén? Abból is ugyanúgy kijön.

2023. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!