Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincsen mellem, mit tegyek?

Nincsen mellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16éves vagyok, 166cm és 48kg. Eddig még egyáltalán nem nőtt a mellem. A családban mindenkinek teljesen normális volt a mellmérete, kivéve engem. Az összes ismerősömnek akik velem egykorúak már régóta van. Ez azért zavar ennyire mert semmilyen ruhát nem tudok felvenni, és a fürdőruhámban sem érzem jól magam. Saját magamnak akarok tetszeni,nem másnak. Plasztika szóba sem jöhet.Segítsetek, mit tudok tenni, hogy nagyobb legyen?

2023. jún. 21. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Hormonok rendben vannak? Orvos?
2023. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Semmit. Nincs csodaszer, nincs edzés, nincs étel-ital, amitől nagyobb lenne. Van, akinek kicsinek jutott, vagy máshogy fogalmazva "semennyi".


Egyik ált. iskolai osztálytársam mind a mai napig deszka laposságú, mégis van párja, szeretik.


Kénytelen vagy elfogadni, hogy te ilyen vagy.


Ha a családban mindenkinek tőgyei meg dinnyéi lennének, az sem lenne biztosíték arra, hogy neked is akkorák jutnak.

2023. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Hízni. Nagyon sovány vagy. Én is ilyen alkat voltam. 20 éves korom körül nőiesedtem meg, híztam pár kilót. Persze még úgy is vékony voltam, csak nem sovány. Akkor a mellem is megnőtt picit. Nyilván sose lett óriási. De mindegy, a lényeg, hogy azért lett egy kicsit :)
2023. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha egyébként a nemi éréssel nincs gond, akkor ez alkati kérdés.
2023. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyrészt valószínűleg túlzás, hogy egyáltalán nincs melled, csak te érzed így. Másrészt tényleg elég soványka vagy, ez lehet alkati kérdés, lehet rosszul eszel (nem megfelelő mennyiséget, nem megfelelő tápanyagokat). Harmadrészt a nemi érés még nem fejeződött be, van akinek később indul növekedésnek. Gondolom már menstruálsz, ugye? TELJESEN lapos vagy, vagy mondjuk egy A kosaras melltartó rendben van? Ha az előbbi és nagyon aggódsz elmehetsz egy nőgyógyászhoz, aki megvizsgál, esetleg hormonvizsgálatra beutal ha ő is aggasztónak látja a helyzetet.
2023. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Homokóra alkatom van. A lábaim nem vékonyak egyáltalán, viszont a felsőtestem igen, a vállaim a karjaim olyanok mint egy anorexiásnak.
2023. jún. 21. 12:09
 7/14 Kólauborkával ***** válasza:
45%
Szerintem ott a 48kg-val lesz a baj. Nyílván, ha nincs miből építeni a testet, akkor miből nőjön?
2023. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Mellizom gyakorlat és pár kg-ot hiznod kellene.
2023. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%

Szedj fogamzásgátlót. Lehetőleg azt amelyikkel nincs mellékhetásod. Csak a melleid miatt ne legyen fejfájásod, stb.

Szexelj sokat és legyen kiegyensúlyozott étrended plusz rendes alvásod (hormon egyensúly). Kezdj el gyűjteni szilikon mellre és majd eldöntöd 25 éves korod környékén hogy kell-e nagyobb vagy nem.

2023. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még nőhet, nem mondom, hogy ez az általános, de anno több évfolyamtársamnak 16-17 évesen 1 év alatt több kosárméretet is nőtt. Ebben különösen akkor reménykedhetsz, ha mondjuk egyébként is későn érő típus vagy testileg, a nemi érést tekintve (szőrösödés, menstruáció stb.).

A fogamzásgátló ilyen célból történő szedését hülyeségnek tartom, és tévhit, hogy mindenkinek/nagy többségnek nőne tőle a melle.


Amúgy semmi gond nincs a kis mellekkel, és ha így marad, lehet, hogy később te is meg fogsz békélni vele.

2023. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!