Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér váladék szex közben?

Fehér váladék szex közben?

Figyelt kérdés
Hali szóval mikor végeztünk párommal megláttam hogy ilyen fehér váladék (nem sok) folyik belőlem. Hirtelen megijedtem hogy sperma de a parommal gumival vedekeztunk, es nem bennem hanem igy is kint ment el a bizti kedveert. Nem volt lyukas, megnéztük. Milyen váladék ez? Se szaga se íze, fehér és nyúlós.
2023. jún. 22. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Hacsak nem a koton bomlott le - ami epp olyan rossz


Akkor a pasi kamuzott es belednyomta egy reszet.


Nem ritka az ilyen sajnos.


ideje baby teszteket venni szerintem.

2023. jún. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Sima hüvely válladék, ami nemi izgalom hatására termelődik, azaz a hüvelyed természetes sikosítója.


Van akinél ez kevés, sőtt túl kevés, de van akinél sok. Lehet fehér nyúlós, ragadós átlátszó, sürű vagy épp hígabb.


Szóval nyugi. Semmi baj nincs.


Baj akkor van ha kellemetlen a szagga.

2023. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

#1 Ne beszélj baromságokat.


Az ondónak van szagga. A hüveny válladéknak nincs.

2023. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

3


Aha es pont szex utan. Total normalis es nem kell aggodni, meg 2 teszt sem kell.


Sok sikert kerdezo.

2023. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez sima hüvelyváladék, amikor elélvez a nő, akkor ilyen jön ki belőle.
2023. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

5


Es a pasibol meg mi jon ki? Levego?

2023. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akik írták a spermát ott az elején, igen fehér de annak íze és szaga is van. És nem csinált olyat a barátom (1.) én is láttam a gumit stb. Én is sima váladékra gondoltam csak biztosra akartam menni, meg kicsit többet megtudni róla.
2023. jún. 22. 00:36
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

nincs mindig ize meg szaga, az attol fugg mit eszik.


Ha biztosra akarsz menni, babateszt. Tobbet nem irok, maradjon ez a fejedben ameddig nem tul keso.


Ferfi vagyok, ismerem a spermat.


Utoljara mondom, biztosra akarsz menni? -> babateszt 2 db. kesz. az fix ~90% korul ha ketto, ha 3 akkor ~99%.


Tobbet nem irok mert segiteni akarok es annyi ilyet lattam "baratom ilyet nem csinalna" meg minden, aztan megis. Meg hogy az ondonak szaga van meg nincs ize... beszaras.


Feher es nyulos.


Gondold at kerlek.


Tobbet nem irok.

2023. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

6-os

Nekem tök mindegy, a kérdező döntése. Nőben is létezik váladék, színtelen szagtalan, ő ezt nem tudta valszeg, azért kérdezte.


Vegyél tesztet, jogos a többi válaszoló is, ha bízol benne ha nem, mit az a teszt? Vegyél és nézd meg ha ennyire nem hagy nyugodni :/ Szerintem ezzel minden kérdésedet megválaszoltuk.

5.

2023. jún. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Ahogy írták, hüvelyi előváladék. Élvezetre szokott jönni néha. Igazából csak sima nedv, csak akció közben sűrűbbre lett verve vagy hogy mondjam.

De ha izgulsz, később egy teszttől nem lesz bajod

2023. jún. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!