Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fordult már elő...

Lányok, fordult már elő veletek a lenti képeken látható "baleset"?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


- Kábé hányszor volt, amikor biztosan tudtatok róla?

- Kábé hányszor volt, mikor csak utólag sejtettétek?

- Ért már titeket ilyen miatt bármiféle atrocitás, megjegyzés?

- Kínosan éltétek meg, vagy semlegesen, esetleg akár humorosan fogtátok fel?



2022. aug. 9. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyrészt soha nem hordtam csípőnadrágot, másrészt tudok erről a jelenségről ezért mindig figyeltem leülésnél/guggolásnál.
2022. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
81%
Nullaszor. Tinikoromban csak csípőgatyát lehetett kapni de mindig kínosan vigyáztam, hogy a pólóm bele legyen tűrve.
2022. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kőművesdekoltázs.
2022. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Alapon pl szoknyában is odafigyelek pl leüléskor is popsihoz simítva fogom a szoknyát vagy pl kutyushoz való lehajoláskor.


Hasonló módon figyelek erre nadrágnál + a felsőim elég hosszúak vagy pl bodynál meg mindegy, hogyan mozog a naci, mert olyan, mintha be lenne tűrve a felső.


Az elegancia része ezen dolgokra való ösztönös ügyelés.


Valakiknek meg mindegy.

"Kedvencem", amikor valaki tangát se megfelelően hordja és derekáig húzza, majd úgy villant fele segget. Taszító.

2022. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De gusztustalan!

24F

2022. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Itt aztan senkivel sem fordult elo :D
2022. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Velem nem, de tegnap pont egy ilyennek voltam szemtanúja. :D
2022. aug. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, vajon mai világban mennyire lehet gyakori, most, hogy állítólag a magasabb derekú nadrágok a divat. Régebben mondjuk elvileg nagyobb esély lehetett rá, amikor többségében csak csípőnadrágot lehetett kapni.
2022. aug. 11. 13:07
 9/11 HoneyBunny ***** válasza:
100%
En beismerem, hogy volt mar ilyen velem amikor meg altalanosba jartam. Csak azokat a borzalmasan alacsony dereku nadragokat lehetett kapni, tudjatok aminek nincs is dereka. Ezek raadasul az en alkatomhoz nem voltak akkor sem jok, nekem tipikus korte alakom volt, rendes fenekkel, mellekkel mar 12 evesen (nem voltam kover, mielott beleallna valami okos ebbe). Oran egyszer felcsuszott a felsom es ahelyett, hogy szoltak volna, lefotozta az egyik "osztaly kiralynoje" es szunetben mindenkinek korbemutogatta, hogy milyen gaz, jol ki is rohogtek. Egyebkent az emlitett csajszi mar akkoriban ugy jart iskolaba, hogy direkt felhuzta a tangajat a derekaig ehhez a fajta nadraghoz es folyamatosan kitolta a valagat a szeken, hogy biztosan lassak a sracok. A kedvencem az volt, amikor kek nadraghoz elenkpiros tangat vett fel, hogy biztosan kiszurja a szemedet a bugyogoja :D Igy utolag annyira szanalmas, hogy emiatt kepes voltam egy honapig szegyenkezve iskolaba jarni.
2022. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, 9-es, hogy ez történt. Nálad tényleg csak baleset volt, meg nyilván vannak mások is, akiknél tényleg csak baki, de amit osztálytársadról meséltél, én beidegződésszerűen, reflexszerűen a nagyképű, beképzelt, kötekedő lányokhoz tulajdonítom a szóban forgó jelenséget, pedig például te voltál az egyik ellenpélda.
2022. aug. 15. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!