Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek terhes...

Fogamzásgátlót szedek terhes vagyok más mit erzett ha igy esett teherbe ?

Figyelt kérdés

Gyógyszer első heten voltam párommal megszakítással a gyógyszer 3. Napján.

Egy hétre rá duzzad a mellem de a bimbóim nem fájnak. Ez szokott lenni megvonasos elott egy hettel de most még igen korai .Csináltam ilyen ultra érzékeny tesztet ami negatív. Viszont fáj az alhasam vizelési ingerem van es fehér folyasom amire kúpot használok jelenleg .(de elvileg ez terhesség jele is lehet)Gondolnám hogy ez a fertőzés de annak már az egyhetes kúpozas miatt enyhülni kellett volna . Ki miként tudta meg hogy teherbe esett gyógyszer mellett ?



2023. jún. 24. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Mióta szeded a gyógyszert?



Nem, nem vagy terhes.

Ha a tüneteid terhességtől lennének, akkor a vizeletedben lett volna kimutatható mennyiségű hcg. De nem volt.

2023. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Csinálj 1 hét múlva újra terhességi teszter.
2023. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mar vagy 4 éve szedek mert volt egy nem kívánt terhességem óvszer miatt . A teszt ilyen fogantatás 8 . Napjától érzékelő teszt . Nem kifejezetten bízom benne . Mivel már sajnos tudom milyen a terhesség előjele jogosan ijedtem meg . Csak akkor nem volt gyogyszer szedés ezért érdekel akkor mennyiben különböztet a test reakciója ...
2023. jún. 24. 22:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Fogok is csak tapasztalatok érdekelnének!
2023. jún. 24. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nincs különbség.
2023. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Nah a helyzet hogy most velem is ugyan ez van.

A mellem sokkal erzekenyebb es tobbet jarok pisilni is.

Ez mind a gyógyszertől van. En ma vagyok az 18.tablettánál es mar 2 napja faj a mellem. Az elozo mensim vegen voltunk egyutt a baratommal es nem ment el bennem

2023. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úristen előbb lesznek ezek a tünetek a fogamzásgátlótól mint a terhességtől.

Azt írtad még csak beléd se élvezett plusz évek óta gyógyszert szedsz.

Ha csak nem úgy szeded mint a tictacot kedved szerint, akkor mégis hogy lennél már terhes?

2023. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy hogy 4 év alatt ilyen sose volt hogy ilyeneket érezzek tiktak :)))) volt fogamzásgátló mellett terhességed ? Tudsz hasznos információval szolgálni a számomra gyógyszerész vagy ? Ha nem akkor légy kedves nem észt osztani nem 15 éves vagyok és jogos a félelmem. Kért képzeld mikor teherbe estem ez előtt se elveztek belém! Lehet neked kéne kicsit utána nézni hogyan is működhet a szervezet :)
2023. jún. 26. 18:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Jólvan akkor terhes vagy, nem is a hormonok szórakoznak veled. :D
2023. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha a hormonok szórakoznak akkor se ötletelgetesek érdekelnek hanem konkretumok ! Mint volt előtted szóló hogy vele is ez van . Ha nincs benned annyi együttérzés,hogy más stresszére normálisan válaszolj minek bújod az ilyen kérdéseket nem kötelező rá válaszolni. Elarulom hogy ha hiba csúszik a gyógyszer adagolásba akkor érhet petesejt mivel a gyógyszer ezt gátolja. Ha van petesejt van mit megtermékenyíteni és az előváladék is tényleg tartalmaz hímivarsejteket . Tehát ezért esnek teherbe az emberek gyógyszer mellett is . szívesen... lehet segítettem,hogy neked legalább ne kelljen ilyen miatt aggódnod szép estét neked
2023. jún. 26. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!