Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesz?

Nemi herpesz?

Figyelt kérdés
Mik a nemi herpesz jelei nőknél? Ki mit tapasztalt és mi vált be neki?

2023. jún. 27. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Pattanasok genyesek a nemi tajekon.


Aztan 40 fokos laz ket hetig,turhetetlen fajdalom.


8 fele gyogyszert szedtdm es a borgyogyssz alairatta velem,h o nem vallal felelosseget az eletben maradasomert.


Egy havi fizetes ment el a gyogyszerekre.

Az akkori baratomtol kaptam el. Holyagok voltak a nyelven es szexeltunk sajnos.

2023. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uristen, nagyon sajnálom!
2023. jún. 27. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Érzékeny, majd fájdalmas területek, sebek és hólyagok a nagy és kisajkakon. A végén már minden érintés és még a lemosása is elviselhetetlennek tűnő fájdalmat okozott.

Későn jutottam el a megfelelő kezelésig, mert elsőre azt hittem csak valamilyen gombás fertőzés és otthon kezeltem, amivel napokat vesztettem. Gyógyszeres és krémes kezelés segített végül, azt hiszem a párom is kapott. Később többször kiújult (leggyakrabban a ciklus elején a menszeszem környékén), de egyre hamarabb felismertem, és krémmel időben kezelve egyre gyorsabban elmúlt. Lekopogom, de jó pár éve nem jelentkezett.

Bárki bármit is mond az átjárhatóságukról, szintén ajakherpeszt kaptam el.


Szóval az én tapasztalatomból tanulva, bármi is a probléma, tessék azonnal orvoshoz fordulni. Így lehet a leggyorsabban meggyógyulni és el is felejteni a kellemetlenségeket.

2023. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!