Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesz? Mit csináljak?

Nemi herpesz? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Soha nem találkoztam még a vírussal, most lázas is vagyok és brutálisan fáj odalent.

Nem tudok mit kezdeni vele, pisilni sem tudok mert nagyon csíp. Megmozdulni főleg nem tudok mert egyből fáj és viszket mintha kötelező lenne. Mit használjak rá? Már egy hete tart ez a szenvedés, nem tudok vele mit kezdeni. Próbáltam ezt-azt de akkor is brutálisan fáj és nem enyhülnek a tünetek. Olvastam hogy a hintőpor jó rá mert leszárítja a hólyagokat

De csak rosszabb lett tőle.

(nődokihoz sajnos nem tudok menni egyéb problémák miatt)


2022. szept. 12. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig ezzel surgosen orvoshoz kene menni.
2022. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajjistenem, hintőpor......


Hol olvasol össze ilyen marhaságokat???


Minimum, hogy vegyél Zoviraxot, vagy más acyclovir hatóanyagtartalmú kenőcsöt. De ha kiterjedt a fertőzés, akkor ez nem biztzos, hogy elég lesz... Azonnal menj orvoshoz. lehet, hogy gyógyszert is kell szedned...


Miféle egyéb problémák miatt nem tudsz nőgyógyászhoz menni? Bőrgyógász sincsen közelben????


Ne várd meg, míg esetleg a hüvely belseje felé is továbbterjed, mert az iszonyat lesz...

2022. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, leírhatod ide is, nem kell privizni.


Kenőcsöt tudsz venni gyógyszertárban, ahhoz nem kell TB.

De mondjuk havi 8e ft szinte semmi, ahhoz képest, hogy egy magánorvosi vizit 15-20e-be kerül...

2022. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kenőcs ide nem elég, szisztémás szer kell, az pedig vényköteles. Vagy lehet várni még 1 hónapot a gyógyulásra hasonlóan erős tünetekkel küszködve.
2022. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tb nelkul is el lehet menni maganorvoshoz (hasonlo arkategoria, mintha tb nelkul elmennel az allamihoz, szoval akkor mar inkabb a magan sztm) kerj kolcson valakitol addig, ha problema az a kb 20 ezer, amit kerni fog.

Aztan meg tessek magad utan fizetni a tb-t.

2022. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3

De, sok az a havi 8 ezer forint ahhoz képest amit leművelnek az emberrel ott

Inkább félreteszem havonta azt a 8 ezer forintot magánra, mintsem fizessek azoknak az embereknek, akik konkrétan hagynák meghalni az embert.


Nagyon rossz tapasztalataim vannak a tb-s orvosokkal. A magánokkal annyira nem.. De ott is vannak ilyenek..

2022. szept. 13. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:

6: hát akkor magad választottad, hogy szenvedsz. Már bocs....


Ha félretetted a nyolcezreket, akkor meg tessék, nyúlj bele a borítékba, és menj el egy magánrendelőbe.


Nem gondolod, hogy arcpirító az egész, amit írsz???? Nem fizetsz egy petákot sem, de kígyót-békát kiabálsz az eü. rendszerre, aminek a fenntartásához CSALÁSSAL nem járulsz hozzá.

2022. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hat akkor beszoptad, te bajod.

Igen, az egeszsegugy olyan-amilyen, ezt nem vitatom es en se vagyok elegedett, de azert nagyon nem mindegy, hogy ha egyszer korhazba kerulok valamiert, akkor kiszamlaznak-e nekem 200-300 ezret, mert nincs tb, vagy sem :D

Mondjuk ha hagyod magadon eluralkodni a herpeszt, hamarosan rad is ez var. Remelem osszesporoltad mar ezt az osszeget a havi 8 ezerbol.

2022. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan választási lehetőség, hogy hát akkor az ember kiszáll a TB-ből. Azok az összegek havonta nőnek a NAV folyószámládon, mint tartozás és a növekvő jegybanki alapkamat miatt egyre magasabban kamatoznak is. Ezeket a tartozásokat a NAV behajtja valamikor, akkor is, ha nem kaptál érte ellátást. Csak te jársz rosszul ezzel a hozzáállással.
2022. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hülyeség nem fizetni. Édesapámon tanultam meg, hogy jobb ha van tb. Bármikor bármi történhet.

Mindent kifizettem és most délután megyek orvoshoz, köszönöm a normális és segítőkész válaszokat.

2022. szept. 13. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!