Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik terhesvitamint ajánlját...

Melyik terhesvitamint ajánljátok PCOS, Pajzsmirigy alulműködés és 2-es cukorbetegség mellett? Kinek mi jött be, ha nem jön össze a baba? Mi a menete a meddőségi központba bejutásnak?

Figyelt kérdés

Másfél éve próbálkozunk, sajnos semmi sikerrel.

10 éve pajzsmirigy alulműködésem van, ami gyógyszeresen kezelt. Eddig fogamzásgátlót szedtem rá(Dienille). Amikor abbahagytam, fél évig nem volt menzim, aztán megjött nagy nehezen. Azóta sem pontos, van, hogy kimarad. (Olyankor mindig örülök, tesztelek, és mindig negatív)

A cukrom is mostmár normális szinteken van Ozempicel és Merckforminnal.

Hogyan tovább? Voltam nőgyógyáznál, aki mondta, hogy majd a ciklus első és x.-edik napján menjek vérvételre, és utána vissza hozzá, de nem jön meg, így ezt nehéz kivitelezni, és nem is történik azóta semmi.

Gondoltam már meddőségi központra, de nem tudom mi a menete, melyik TB-re támogatott.

Akinek összejött, hogy csináltátok? Miket szedtetek? Milyen orvosnál voltatok? Mit tudtok tanácsolni? Nem vagyok még kifutva az időből, de nagyon-nagyon szeretnénk már. Igyekszem nem rágörcsölni, de hiába...


Köszönöm a segítséget előre is.



2023. júl. 4. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem menjetek egy meddőségibe teljes kivizsgálásra. Már szinte az összes ingyenes, mert átvette az állam.

Feleségem is hasonló gondokkal küzd, mi is kipróbáltunk mindent, de semmi, csak teltek az évek. Aztán jött a meddőségi, ahol találtak még pár dolgot, már lombikon is túl vagyunk, de semmi. Szóval tapasztalatból egy jó tanács, ne a vitaminokkal kínlódj, irány egy reprodukciós intézet.

2023. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászodhoz is visszamenetsz, tudnak gyógyszer adni, amitől megjön, és akkor meg lehet csinálni a vérvételt. Ezt szokták, ha magától nem akar megjönni juszt se.
2023. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!