Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror complex hüvelykúppal...

Macmiror complex hüvelykúppal mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom hüvelygyulladásra írta fel nekem a 12 napos kúrát.


Még soha nem használtam ezelőtt semmi ilyesmit, ezért kíváncsi vagyok minden tapasztalatra, véleményre, pozitívra és negatívra is.

Mikre számítsak? Okozott-e esetleg bármilyen mellékhatást nálatok? Hasznos tanácsok esetleg? Mennyire nehéz/fáj felhelyezni?


Előre is nagyon köszönöm a segítséget, sokat jelent! :)



2023. júl. 6. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Használtam többször, nagyon jó. Nekem kb az 5. nap után szokott elkezdeni használni. Jó mert nem csak 3 szem. Nem volt soha semmi mellékhatása.
2023. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az 1-eshez, ugyanez a tapasztalatom, mint amiket leírt. Azt tippként viszont írnám, hogy éjszakára rendes betét, nappalra tisztasági, bőven folyik ki felesleg.
2023. júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rejtélyes dolgok vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban. Vagy kétszer, de inkább háromszor szedtem már, használt is, de minden egyes alkalommal elkezdtem vérezni tőle (menstruálni? vagy vmi egyéb vérzés? nem tudom). Annyira nem aggasztott a dolog, mivel jobban lettem tőle és a vérzés is elmúlt.
2023. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as: Az nem menstruáció, bármelyik hüvelykúpnál benne van a pakliban, hogy érzékenyebb lesz rá a hüvelyed, és kimarja. (Én ilyet a Macmirornál nem tapasztaltam, de pl. a Klionnál igen.)
2023. júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, az jutott még eszembe, hogy kimondottan szárítja a hüvelyt, ez a kúra 2. felében vehető észre.
2023. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4


Köszönöm! Igen, egy kicsit erre gyanakodtam (hogy ti. kimarja a hüvelyem), de elég erős volt a vérzés és emiatt gondoltam, hogy talán megjött a menstruációm tőle (ez meg nem tűnt igazán valószínűnek).

2023. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Macmiror használt, és nem volt semmi mellékhatása.
2023. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!