Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tabletta hatásos erős...

Milyen tabletta hatásos erős menstruációs vérzés és görcsök ellen?

Figyelt kérdés
3 hónapig szedtem a Feminity Balance nevezetű tablettát, de nem igazán segített, sőt talán fájdalmasabb is volt a menstruációm...Van valaki, aki hasonló helyzetben volt, mint én, hogy nagyon erős a vérzése és görcsöktől szenved? Érdekelne, hogy kinek mi vált be.

2023. júl. 7. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a Nurofen.
2023. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Szia! Már elmentél vele dokihoz? Mert ha nem tudod mitől van, akkor nem igazán tudod kezelni. Nem mindegy, hogy PCOS, hormon kilengés vagy micsoda.

Szóval az első irány az egy endokrinológus nőgyógyász lenne.

2023. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Cink és magnézium tablettát szedjél naponta a ciklus előtt nekem ez az egy vált be.


Amúgy algoflex és nospa együtt hatékony a görcsre

2023. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Sima fájdalomcsillapító. Vagy ha nem elég, akkor fájdalomcsillapító+görcsoldó együtt. (Pl. Quarelinben, vagy algoflex-m-ben mindkettő van)
2023. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
#3 a ciklus előtt nem tudsz semmit szedni hiszen egy nő minden nap a ciklusa egyik napján van. Kivéve ha már leállt a petefészek működése a változó korban. A ciklus és a menstruáció szavak nem egymás szinonimái!
2023. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Az új havi ciklus előtt, de szőrőzz nyugodtan. Attól még a cink segít. Ha lepontozol, akkor is segít.


Puszi 💁‍♀️

2023. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

[link]


Neten most ezt találtam, szar hogy épp blikk, nem valami értelmesebb oldal. Én amúgy ezt egy női hormonokról szóló könyvben olvastam 15 éve, és valóban segít. Volt idő amikor elfelejtettem ezt a trükköt, és szenvedtem. Nekem nagyon fáj. De pár éve ismét szedem menzesz, és kibirhato a fájdalom.


De ez a cikk is írja, hogy csak egészséges szervezet esetében segít, ha pcos áll fent akkor nem segít

2023. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Algoflex M
2023. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Flector Dolo rapid az egyik legjobb. Gyorsan hat.

Advil Ultra Forte, Algoflex forte dolo

2023. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!