Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs fájdalom...

Erős menstruációs fájdalom szex miatt?

Figyelt kérdés
sziasztok! extra eros menstruacios fajdalmam van, es nem is az alhasamban hanem inkabb lent. a huvelyem meg ugy az egesz rettenetesen gorcsol. ez a harmadik napom, mar tegnap is ereztem, de ma, hogy hazajottem a paromtol elviselhetetlen. a verzes szokasos volt eddig, ma kevesebb mint szokott. a ciklusom alapbol rendszertelen, de csak a hasam szokott gorcsolni. szex volt csutortokon este-hajnalban. penteken reggelre jott meg. lehetseges, hogy az egyuttlet miatt faj most ennyire? alapbol is eleg hevesek vagyunk, es faj is rendesen. nem regota elunk nemi eletet, es ilyet meg nem tapasztaltam, de tenyleg elviselhetetlen. kerlek segitsetek, mi ez, vagy egyaltalan mitol lehet, gyogyszer nem segit.

2023. júl. 16. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos ezt csak a Nôgyògyàsz tudja pontosan megmondani! Több mindentôl lehet!
2023. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert a méh simaizmainak osszehuzodasa okozza a fajdalmat, ahhoz meg ssmmi közé a szexnek.
2023. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!