Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti barnázással...

Menstruáció előtti barnázással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 18. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Betétet berakni.
2023. júl. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres probléma? Mennyire zavaró mértékű? 1-2 nap még beleférhet, főleg, ha nem rendszeres. De mondjuk egy hét már nem jó és persze nagyon nem komfortos. A kezelés attól is függ, hogy mi a cél, pl. szeretnél-e épp teherbe esni. Lehet próbálkozni enyhébb, recept nélküli módszerekkel, nekem ezt javasolta az orvos: peremens tabletta + womans cream + aviva torna. Van akinek beválik, de ha nem akkor sajnos csak hormon kezelés van.
2023. júl. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,rendszeres sajnos,minden menstruáció előtt kb 5 nappal már elkezdődik. És igen,jól īrod,nagyon nem komfortos,mert 5 nap ez,3-4 nap a menstruáció,aztán úgy vettem észre, hogy még utána is barnazgazok 2-3 nap,és īgy is 25 naposak a ciklusaim.
2023. júl. 18. 08:41
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
:( Nekem hosszú évekig ez volt és fogamzásgátló szedés oldotta meg csak. De ha nem szeretnéd azzal kezdeni, próbáld meg a fentieket, amit írtam. (Progeszteron hiány okozza egyébként. Én vérvétellel is megnézettem. Laboron csak enyhén látszott az eltérés, de a tünetek ennek ellenére erősek voltak. Ez a kör igazából utólag felesleges volt, mert ez labor nélkül is ez egyértelműen ennek a jele. Esetleg ha babát szeretnél, akkor érdekes lehet, hogy tényleg milyen mértékű a dolog)
2023. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció után lévő nem gond egyébként
2023. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj ki valami progeszteron tartalmú krémet, pl woman’s cream. Meg lehet próbálni a barátcserjét is (pl. Premens tabletta)

Ha ezek nem használnak, és jelenleg nem szeretnél babát, akkor fogamzásgátló jön szóba.

2023. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Több lombikom is volt,de már a kezelesek előtt is fennállt ez a probléma, nagy nehezen összejott a baba,egészséges, de a pecsetelgetes megmaradt.
2023. júl. 18. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!