Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti barnázással...

Menstruáció előtti barnázással mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

4 hónapja próbálkozunk, ez a hónap is sikertelen, talán a következő. Amióta próbálkozunk menstruáció előtt 2 nappal elkezdek barnázni. Előtte soha nem barnáztam. Illetve az utolsó nap is mostmár csak barnázás. Orvosnál még nem voltunk, úgy gondoltuk megvárjuk az 1 évet, remélve hogy sikerül magától.

Mindig 12 dpo-n kezdődik gyenge halvány, éppenhogy észrevehető. 13 dpo-n sötétebb, és erősebb, de még nem piros. 14 dpo pontosan be is indul mindig a rendes vérzés.

Igyekeztem utána járni, sokan írták, hogy progi hiány, de sokan azt is, hogy ez normális, ha csak előtte 2 napig tart, mert így indul be. Amint elmúlik az 5 napos rendes vérzés a végén tovább nekem nincs barnázás.

Szedek: E vitamint, A + D3 vitamint, inofolicot iszom, illetve rendeltem holnap érkezik barátcserje cseppeket, B12 vitamin cseppeket

Férjem szed: B vitamin komplexet, Maca gyökér vitamint C vitaminnal


30 éves vagyok, Férjem 32


Lehet van benne felesleges infó, de igyekeztem leírni a lényeget, hátha valaki tud segíteni mitől lehet, illetve mitől múlhat el, esetleg normális e, vagy valamit máshogy kell szedni vagy csinálni.

Köszönöm előre is!


2023. jan. 4. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem gond, ez nem progihiány valószínűleg.
2023. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nalam kiderult hogy valóban progi hiány okozza, de nem biztos hogy nálad is, lehet semmiség, lehet hormongond is. Ez csak egy hormonvizsgalatbol fog kiderulni, szerintem arra simán elmehetsz most is, magán úton pikk-pakk megvan, ha csak progit nezetsz, nem is nagyon összeg. Elmesz a 3-5. majd a 21. (ovu után 1 héttel) ciklusnapon és kiderul, hogy ez okozza-e
2023. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több évig szedtem fogamzásgátlót,majd mikor elhagytam onnantól mindig úgy jött meg hogy előtte 2-3-4 nappal már barnázott. Nekem 3 nőgyógyász is azt mondta hogy progeszteron hiány miatt van viszont sosem nézettem meg (elhittem),de terhesség elején kaptam rá pótlást. Szerintem nézesd meg,nem árt ha rendben van az értéke ha babát szeretnél.
2023. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális 2 nap barnázás, nekem is előfordul, sot utána is van hogy 1-2 napig barnás folyasom van. A baratcserje nagyon jó, ha minimális progi hormon a gond, arra állítólag nagyon jó és segíti a teherbe esést is. Én is most kezdem el szedni, pms miatt is.
2023. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!