Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után hat a No-spa?...

Mennyi idő után hat a No-spa? Van valami jógapóz vagy tea vagy nem tudom ami csökkentené a görcsöket?

Figyelt kérdés
3nappal később jött meg (eddig mindig pontos volt...) és csak ritkán görcsöl ennyire első nap és általában átszenvedem de most muszáj volt bevennem gyógyszert, meg most még a meleg is rátesz szerintem hogy rosszul legyek :((

2023. júl. 20. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Én a görcsoldó mellé szoktam bevenni fájdalomcsillapítót is. Gyorsan szokott hatni ez a kombó
2023. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
A sima NO-SPA-ból kettőt szoktam be venni, a NO-SPA Forte-ből csak egyet. Mert a NO-SPA Forte eleve dupla mennyiségű. De min két esetben én is veszek be fájdalomcsillapítót. Nekem minimum 1 óra is eltelik mire hat. De ha már akkora a görcseim vannak, akkor már a fájdalmaim is nagyok. Éppen ezért az orvos által felírt (Ami csak receptre van.) fájdalom csillapított veszek be.
2023. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Feküdj le és tekerd be a derekadat valami kis takarófélébe ha meleg van is. Jobbulást!
2023. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

10 perce vettem be a nospat, még nem hatott. Egyelőre fájdalomcsillapítót nem vettem még be, de nálam is nagyobb a szenvedés, késett is, kicsinál ez a hőség. Jobbulást kérdező!

2 válaszoló, megkérdezhetem, mit írt fel az orvos?

2023. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem most hatott kb ... Pontosan nem figyeltem de 1 vagy inkább már 2 óra volt mire hatott, bár a hátam még sajog de legalább az alhas nem 😅
2023. júl. 20. 14:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Oh és köszönöm <3 próbálok minél többet inni hátha segít
2023. júl. 20. 14:30
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A huzat rossz rá, vigyázzatok a ventillátorokkal!
2023. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Erős görcsre nekem a Spedifen por válik be olyan szinten hogy fetrengtem az utcán a görcstől és a padra nem bírtam felülni, ez a gyógyszer pedig nem viccelek öt perc alatt hatott és nem fájt semmim! Ajánlani tudom menzeszgörcsökre, brutál fájdalomra hatott!
2023. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Vajon milyen retardáltat fújt erre a szél és pontozott le mindenkit?🤔
2023. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
9-es válaszírónak! Én is épp azt szeretném tudni hogy ki és mi alapján pontozott le engem? 2-es válaszíró voltam, és csak a saját tapasztalatimat írtam le a NO-SPA-val kapcsolatban. Már ez is bün? Vagy miért kell le pontozni? Egyáltalán mi ez az értelmetlen le pontozás?
2023. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!