Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Csípő vizelet és...

Mi lehet ez? Csípő vizelet és alhasi fájdalom, visszatérő.

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdett csípni odalent, és folyton úgy éreztem pisilnem kell. Cickafark teát es ülőfürdőt csináltam. Egy fél napig tartott. Aztán pár nap múlva közösülés utáni reggel ismét előjött, újból egy fél napig. Vártam pár napot, ezalatt tünetmentes voltam, aztán újból szexután jött elő, akkor már rögtön és enyhébb is volt.

A nőgyógyász nem vette fel, én meg már nem is nagyon aggódtam, mert másfél hete tünetmentes vagyok, azonban ma reggel ismét elkezdett csípni - ezúttal szex nélkül.

Az alhasam fáj, más tünetem a kettőn kívül nincs. A válladékom átlátszó és szagtalan.

Természetesen készülök nőgyógyászhoz menni, hétfőn újra telefonálok. Viszont kíváncsi vagyok esetleg másnak is volt-e ilyen, illetve van-e ötlet, hogy ez mi lehet.

Először felfázásra gyanakodtam, de így hogy csak félnapig tart és mindig visszajön, már nem tartom biztosnak. Ettől még szerintem húgyúti a dolog, így azt is szeretném megkérdezni, hogy szerintetek először nőgyógyásznál vagy urulógusnál próbálkozzak?

Köszönöm előre is!


2023. júl. 22. 13:13
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem is így kezdődött aztán ahogy telt az idő erősödött a fájdalom, a orvosom elküldött laborba onnan derült ki hogy hólyaghurut gyulladás.

Ne várd meg hogy rosszabb legyen mert brutálisan tud fájni

2023. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hólyaghurut! Azonnal doki!
2023. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!❤️
2023. júl. 22. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!