Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi előnye van a fogamzásgátlón...

Mi előnye van a fogamzásgátlónak, ha nincs szexuális életem?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
ebben az esetben csak hátránya van
2023. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
egyáltalán nem, van olyan ismerősöm aki a bőrére szedi mert arra is jó az a fajta.. egyébként én is ezzel a célból szeretném elkezdeni, aztán ha lesz valakim nem kell majd rohangálnom gyógyszerért
2023. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha minden nap 21 órakkor veszed be, tudni fogod, hogy este 9 van!!!😜
2023. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében megszűnteti a menzeszt, megvonásos vérzés jelentkezik, ami napra pontosan jön meg, így lehet vele tervezni. Megszűnteti a hormonális aknét, nekem például nagyon szépen kitisztította a bőrömet. Ezzel szemben sajnos felborítja a hormonháztartást és nagyon könnyű hízni mellette, illetve én nagyon sokat szenvedek azzal, hogy mióta szedem, mindig van valami hüvelyi fertőzésem (hüvelygomba, bv). Ha nem lenne kapcsolatom, nem szedném inkább.
2023. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem úgy volt folyton menstruációs zavarom és fertőzéseim amíg aktív szexuális életet éltem gyógyszre nélkül.. a sok eseményutáni rakta rendbe a hormonháztartásom, szerintem a fogamzásgátló nem igen fog rontani már rajtam :D egyébként adnám ha hízni is tudnék, évek óta próbálkozok
2023. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
#5 Irigyellek. Nekem a legnagyobb örömöm az volt, hogy nőtt tőle a mellem, de sajnos vele párhuzamosan a belem is :DDD
2023. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na annak még jobban örülnék ha a mellem nőne :D egyébként minden gyógyszernek rohadt sok a mellékhatása, tehát egyáltalán nemtudsz rendesen választani, arra kell figyelni hogy milyet szedhetsz és reménykedj hogy te a jobbak közé fogsz tartozni, tehát hasznodra lesz leginkább
2023. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyengíti a vérzés erősségét, kiszámíthatatóvá válik vele a ciklus. Pattanásokat enyhítheti.
2023. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!